Buz ve Ateşin Şarkısı serisindeki güzel sözler

Serideki beğendiniz sözleri aşağıya yazınız

Benim en sevdiğim sözlerden biri

"Siz Westeroslular hepiniz aynısınız. Birkaç parça ipeğin altındaki hayvanlarsınız. Birdenbire aslan, ejderha ya da kartal oluyorsunuz ".
ilriyyo mopatis

1 Like

Ben şarapın ve memelerin tanrısıyım

Tyrion Lannistar :slight_smile:

1 Like

Uyku iyidir ama kitap okumak daha iyidir

-Tyrion

1 Like

The gods made our bodies as well as our souls, is it not so? They gave us voices, so we might worship them with song. They gave us hands, so we might build them temples. And they gave us desire, so we might mate and worship them in that way.
Chataya

İnsanların ama kelimesinden önce söylediklerinin bir önemi yoktur.
-Benjen Stark

1 Like

Ay no inglişh …

O kadar çok yemin ettim ki. Sürekli yemin ettirirler; kralı koru, krala itaat et, babana itaat et, masumları koru, zayıfları savun… Ya baban kralı hor görüyorsa? Ya kral masumları katlediyorsa? Çok fazla yemin var; ne yaparsan yap birini bozuyorsun.

Daha iyisi yoktur…

1 Like

Ben tarihimin ölü olması tercih ederim. Ölü tarih mürekkeple yazılır, canlı tarih kanla.
-Rodrik Harlaw

1 Like

Var oda tyrion

İşemek sahip olduğum yetekneklerin en önemlisi Beni Asıl Mıçarken Görceksiniz

Eğer bana bir daha kız kardeşim dersen seni uykunda boğdururum.
-Cersei Lannister

1 Like

“Beni sevmeyeceklerini söylüyorsun Davos. Ne zaman sevdiler ki? Hiç sahip olmadığım bir şeyi nasıl kaybedebilirim?”

3 Likes

Ne istediğimizin bir önemi yok. Elde ettiğimiz şeyin yerine başkasını istiyoruz.
Yanlış yazmış olabilirim kusuruma bakmayın. Aşağı yukarı bunun gibi bir şeydir herhalde.

Her uçuş, düşüşle başlar.

Siz Starklar Zor Ölen İnsanlarsınız sjsjsj

Sevginin her zaman mantıklı olmadığını öğrendim. Sevgi bize çok aptalca şeyler yaptırabilir ama biz yine de onun peşinden gideriz… bizi nereye götürürse oraya
-Robb Stark-

Kuzey unutmaz Lord Davos. Kuzey unutmaz ve bu fars oyunu bitmek üzere.

-Wyman Manderly-

2 Likes

Bran, öğretmeninin boğuk fısıltılarını dinleyerek orada oturuyordu. “Karanlıktan asla korkma Bran,” lordun sözlerine, ağaçla yaprağın belli belirsiz hışırtısı ve adamın hafif baş bükmesi eşlik ediyordu. “En güçlü ağaçlar, dünyanın en karanlık yerlerinde kök salanlardır. Karanlık senin pelerinin, kalkanın, anne sütün olacak. Karanlık seni güçlü kılacak.”

Güneş battığında yerini hiçbir mum dolduramaz
-Loras Tyrell

Eski seve gönderme yapmak isteyen kullansın :+1::+1::+1:

1 Like

En beğendiğim alıntılardan olabilir çok iyi ya.