Canavar odasındaki iki adam


#1

Arkadaşlar, Arya’nın kedi Balerion’u kovalarken girdiği Ejderha kemiklerinin olduğu odadaki iki adamlar sizce kim? El ölmeli muhabbeti falan dönmüştü o odada. Adamların Arya’ya göre betimlemesi:

Birisi şişko, akıcı bir doğu aksanıyla konuşuyor, çatal şekilli sarı sakalları var, ayrıca her parmağında yüzük var bazılarında iki

Diğerinin yüzündeki migfer yüzünden yüzü görülmüyor. Ama arya adamın yaralı olduğunu farkediyor. Adamın kılıcı var. Ayrıca yüzünde koyu renkli sakalları var.

Ben ilk adamın Illyrio Mopatis olduğuna eminim. Adamın tanımı birebir uyuyor. Aksandan tut çatal şekilli sarı sakala; siskoluktan tut; yüzük olayina birebir Illyrio Mopatis.

Bu yüzden diğer adamın da Varys olduğunu düşündüm. Ama adam kılıç zırh vb. Taşıyacak bir tip değil+ sakalları var. Onu geçtim yarası var ki sonraki Pov eddardin ve Varysi görüyor. Ne sakal ne yara izi var.

Ayrıca Varys olduğunu düşünmeme neden olan kanıtlar da var: bunlardan en dikkat çekeni ise Aksanlı adamın bu adamdan"kuş" istemesi.

Bu mesajı bu siteye Tapatalk2 ile gönderdim.


#2

Dizide gösterildi bu sahne. Varys ve Illyrio olduğu açıkca belli oluyordu. Zaten o ikisinden başka tariflere uyan yok.


#3

Evet dizide varys belli oluyordu ama illyrio u çıkaramamistim öğrenmiş oldum


#4

“Siyah Kırmızı” Muhabbeti ile Aegon’a selam çakılan kesit.


#5

Oha kedi Balerion mu


#6

Kedi balerion rhaenys’in kedisi değilmiydi? Bu arada dany yerine arya yazacaktın galiba :smiley: Buarada onlar Varys ve Illyrio. Varys kılık değiştirebiliyor bir keresinde ned’in yanına geldiğinde de normal halktan biri gibiydi :smiley:


#7

Varys ve Illyrio.Bu ikisinden başkası olamaz bence.Varys her zaman ki gibi yine kılık değiştirmiştir.