(Çekiliş) Buz ve Ateşin Dünyası Ön Siparişte!

Akılçelen Kitaplar ve Game of Thrones Türkiye işbirliğiyle, 5 farklı takipçimizeBuz ve Ateşin Dünyası” kitabını hediye ediyoruz!

Çekiliş Sonuçları Açıklandı

Güncelleme: Çekiliş katılım süresi 2 gün uzatıldı. Çekiliş 17.09.2017 Pazar günü saat 23.59’da sonlanacaktır.

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER:

1- Çekiliş konusu altına “Çekilişe katılmak istiyorum.” mesajı bırakın.
2- Twitter hesabımızı takip edin.
3- Twitter’da çekiliş gönderisini retweet edin ve favorilerinize ekleyin.
4- Facebook sayfamızı takip edin.

Kazanan üyelerden kargo bilgileri istenecek ve yayınevine bilgiler gönderilecektir. 3 gün içerisinde bilgileri göndermeyen üyelerin çekiliş hakkı iptal edilecek ve yedek üyelerden sırasına göre yeni kazananlar belirlenecektir.

Kitap büyük boy, ansiklopedi boyutunda (30cmx23cm), 344 sayfa renkli ve kuşe kağıda basılı.

Kitap hakkında bilgi almak için blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Güncelleme: Çekiliş bittikten sonra(15 Eylül 23.59) katılımcıların şartları yerine getirip getirmediği kontrol edilerek çekilişe katılan kullanıcıların listesi oluşturulacak ve liste Akılçelen Kitaplar’a gönderilecektir. Çekiliş “Akılçelen Kitaplar” tarafından yapılacak ve açıklanan sonuçlar buradan duyurulacaktır.

Önemli uyarı: Birden çok üyelikle çekilişe katılım yapanların tüm üyelikleri süresiz uzaklaştırılıp çekiliş hakları iptal edilecek. IP adresi çakışmasını engellemeye yönelik VPN kullanan üyelerin de çekiliş hakları geçerli sayılmayacak.

Güzel bir çekiliş yapılıyorken bu tarz hareketlere gerek yok arkadaşlar.

BOL ŞANS!

Çekilişe katılmak istiyorum

Çekilişe katılmak istiyorum.

Çekilişe katılmak istiyorum. <333

Kusura bakmayın ama herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmıyorum.

Twitter: https://twitter.com/Yigit1292
Facebook: https://www.facebook.com/yigit.candur.5

Aman Ya Rabbi! Haydi bismillah! Katılmak istiyorum, lütfen. Teşekkürler. :slight_smile: (Twitter ve Face Ayça M. ismiyle takipte)

Ben de katilmak istiyorum. Faketen takip isini yapsak oluyor mu :d Facebook’umu kapatali yil oldu cunku twitter da kendi hesabimi kullanmiyorum. Onun yerine ikisinde de feyk hesaplarim var ismini yazarim onlarin kabul olursa

Çekilişe katılmak istiyorum. Aynı şekilde yazalım kazanma şansımız artsın.

Çekilişe katılmak istiyorum. Uzun zamandır facebooktan takip ediyorum gönderilerinizi başa tutturmuştum twitterım yok maalesef.

Çekilişe katılmak istiyorum. facebook.com/gokhanaktas92
twitter.com/gokhanaktas92

çekilişe katılmak istiyorum
twitter: @sevvalbaladin

Twitter:@_Onur_Bayraktar

Twitter: @furkankrc32
Facebook: f135023

Twitter:@mzffraksu
Facebook:mzffraksu

twitter: @jonesknow
facebook: /batukorucu

Çekilişe katılmak istiyorum. Twitter hesabım yok, facekbook/eak46 .