Celal ile Ceren 2013

Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 4 beklenirken yeni filmi Celal ile Ceren’in ilk fragmanı da internete düştü.

Yapım: 2013 - Türkiye

Tür: Komedi, Romantik

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Çağlar Salman

Filmin Konusu: Yapımcılığını Şahan Gökbakar’ın şirketi Çamaşırhane’nin üstlendiği film, kadın erkek ilişkilerine eğlenceli bir bakış atıyor. Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal’le, büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebeb olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal’in evlilik planları da suya düşer.

Ayrıca Şahan filmde kullanılacak şarkıları da kendisi bestelemeye başladı. Bir şarkısının sözleri şöyle: “Doğ güneş bana yeni bir heves ver / Doğ güneş bana yeni bir nefes ver /Aynı yerden doğ ama aynı yerden batma / Hep doğ güneş bana yeni bir aşk ver. Sinemadan sonra müziğe de uzanan Gökbakar, bir başka şarkısında ise, “Gel desem gelir misin? / Benimle büyür müsün? / Her gece rüyalarında benimle uyur musun?” diyor.

Recep İvedik 4 çıkcakmı? :smiley:

Onun çekimlerine bu filmden sonra başlayacaktı yani şu sıralar ya başladı ya da başlayacaktır çekmeye.