Cersei Lannister

Tywin 'in sevdiğim sözlerinden bi tanesi. Güzel ayar vermişti

KUZEY , VADİ ve NEHİR KRALI KUZGUN KULLANARAK GÖNDERDİ

Tyrion da “aptal olduğunu söylemiyorum, ortalamanın üstündesin” demişti :slight_smile:

Cersei’e laf atan beceriksiz saftrik starkların fatanikleri az ötede ulusun :confused:

çok yaşa Mad Queen!!!

Bacak arasını iyi kullanan kadın.

Bunu sizin hep haklı (!) prens ile evlendireceklerdi az kalsın @Silver Prince . Nasıl olurdu sence?

Robert’ı asardık. Zaten hep Tywin ile Aerys’in arasını açan fitne halk. Yok efendim Tywin yönetiyormuş da!

Koskoca son ejderha, çöl bedevisiyle evlendiyse daha birşey demiyorum. Hanemizin tek hatası Aerys’in çöl bedevisiyle Rhaegar’ı evlendirmesidir. Başka hata bulamıyorum hanemde.

@“silver prince” hanenizin o “col bedevilerini” ancak evlilik yoluyla yendigini hatirlatmak isterim

Martell hanesi aynen maymunlar cehenneminden fırlamış maymunlar gibidir. Oradaki maymunlar da güçlü ama maymun.

@“silver prince” irkcilik yapmaktadir lutfen raporlayalim
Tek ozelligimiz ejderha ve gorunusumus olacaksa maymun ama zeki ve guclu hane olmayi secerim ki Arianne Martelli maymun olarak goren baska zevksiz insan var mi?

Bu maymun değilse ne?

https://goo.gl/images/QJI5CG bunun maymun oldugunu baska dusunen var mi yalniz konudan cok saptik konu cersei lannister

Uln Türkiye sınırları içerisinde bile böyle bir kız bulamazsın neyin kafasını yaşıyorsun daha 15 yaşında ne kullanıyorsun sen?

Kusura bakma da bunu Bayburt’ta da bulursun

Silver’ın saçmalıkları yüzünden buraya da kilit gelecek :S

Dorne merkez, maymun herkes. Bir Targaryen kızlarına bakın da güzellik görün. Arianne ne ya :smiley:

Her yerde targaryen fanboyluğu yapmasak mı ne :slight_smile:
@“Silver Prince” bulunduğun her başlık eninde sonunda Targaryenler’e çıkıyor, yorulmadın mı?
Hani bendim the Topicslayer bre zalim yöneticiler…

Konuya Dönüş:

Kendisi Daenerys’i çılgınateşlerde çıldırtacaktır. Ölümü sevdiğinin elinden olacaktır. Daenerys Cersei yaşarken o şehri alamaz. Ancak boş koltuğa oturur. Ayrıca Qyburn kankisiyle yeni projeler hakkında kafa yoracaktır.

Başlarda tiksinç duyduğum ama sonlara doğru nedense kanımın ısındığı, çaresizliğe düştükçe pes etmemesi ve Lenıstır zekasına sahip olduğunu gösterdikçe benim o karaktere nedensizce bağlandığım sarışın, enseste bayılan, oğlan saçlı bir hanım efendidir kendisi diyebilirim :smiley:

Serinin Kösem Sultanı diyebiliriz.

Genç bir kraliçe gelip bundan her şeyini alıp yok edecektir.

Jamie oldürsunde biraz dizi izleyahhh

Bu kadın serinin en onemli merkezi karakterlerinden biri.Her şeyiyle serinin özü.

Zalimlik,güzellik,şehvet,hırs,entrika ne ararsan kendisinde toplamış.

Bu yüzden romanlarda ve dizilerde bazıları çok az yaşarken bu karakter her daim ayakta.

Son kitapta ölecek. Ve biz her zaman seni hatırlayacağız.

Yakın zamanda başladığım Arianne çevirisini yaparken bir konu dikkatimi çekti. Cersei Lannister ve Arianne Martell aslında karakter olarak ne kadar da birbirlerine benziyorlar. Arianne biraz daha sağlıklı hali aslında Cersei’nin ve bir miktar daha güçlüsü. Allah Arianne’in sonunu hayretsin inşallah bunun gibi kafayı yemez.