Cersei Lannister

Salak bu kadın yemin ediyorum gerizekalı :frowning:

Şu hareketlere bak yaa! Ya beni niye çağırdın! Şu tip… Salak yemin ediyorum gerizekalı. :smiley:

Aynen hocam.

Bencede Jamie öldürecek.Ben bu yorumu yaptığımda diziye yeni başlamıştım.Şimdi 2 sezonu bitirdim kitapları okuyorum ve baya bi araştırma yaptım.Bence de Jamie öldürecek Cercei’yi

Öte yandan kehanette geçen “volanquar” Tyrion için daha gerçekci bir ifade.

Cersei’nin anne karnından önce çıktığı boşuna belirtilmedi bence.

Mutlaka birisi erken çıkmak zorundaydı :slight_smile: Basit bir şey de olabilir.

Önce çıkan daha küçük olmuyomuydu ikizlerde. :smiley:

O dönemde sezaryan olmadığına göre yani :smiley: Ama biliyorsun artık kelimelerden bile teori üretiliyor ve GRRMM de sağolsun herkesi piskopata bağlamış durumda :smiley:

Önce çıkan, bu acınası hayata tahammül etmeye daha erken başlar. Daha büyük olur.

bu kadın bence sadece salak ve delirmiş değil aynı zamanda felaket bencil. bunun bence delilikle alakası yok, henüz delirmedi çünkü kitapta anladığım kadarıyla aslında hep böyleymiş.(4. kitap için konuşuyorum)

robert varken en azından dizginliyodu cersei yi biraz sonra bu görevi tywin aldı ama simdi kendi halınde ve cidden delırdı veya delırmesıne ramak kaldı dıyebılırm

ben de henüz delirmediğini ama 5. kitaptan aldığım spoilerlere göre o zaman delireceğini düşünüyorum.

Şuan 2.bölümü tekrar izledim.Bran’ın yanına gitti Cercei ve ilk oğlum ateşten öldü o zaman dualarımı kabul etmemişti belki bu sefer eder oğlun için dua edeceğim diyor.

Zaten 1 kız 1 oğlan 1 de Joffrey olacak veledi zina toplamda 3 çocuğu var.Birde ölenle birlikte 4 olmuyor mu ? Halbuki konuda kahinin 3 çocuğu olacağını söylediği yazıyor ?

bence dizi yerine kitapta ara o bölümü diziye aktarmada hatalar olabilir

O olayı diziye sonradan eklemişler.
Cersei kitapta sadece 3 doğum yapıyor.

Dizide kehaneti nasıl kotaracaklar ki o halde? 3 yerine 4 mü diyecekler, ya da orayı boş mu bırakacaklar ya da 3 de ısrar edip mantık hatası mı yapacaklar…

kitapta cercei 4 kere hamile kalıyo bunu biraz abartmışlar dizide

Hayır üç kere hamile kalıyor, üçünüde doğuruyor. Düşük yapmadı hiç. (Robert’tan gebe kalmamak için ay çayı içti ama bu düşük sınıfına girmiyor)

Dördüncü çocuk muhabbeti sadece dizide var.

Eskiden zeki Lannin kiz versiyonuna benzetiyordum sonralari bi tersledim kendi icimde cerseiyi “sen Lannistersin yapma boyle seyler” dedim ama sonuc ortada

Aynı zamanda Joffrey’nin halası olur kendileri xd