Cersei Lannister

En baştan Bran’ın sakat kalmasına sebep olan ensestlerinden ötürü Jaime’den de ondan da nefret ediyorum.3 sezonda babasına belki de ben hazinen için daha yararlı olurum dediğinde Tywin:Zeki olduğunu sanıyorsun demişti bence de aynen öyle kendini çok güçlü ve zeki gösteriyor ama bir o kadar zayıf

Tywin’den sonra nefret ettiğim 2. karakter bu kadındırr. :smiley:

Ben bu kadından nefret etmeyi seviyorum.
Bunu Jaime öldürürse var ya oooff süper olurr :D:D
Tam bir or***u. yani LANNISTER :D:D

George’un harcadığı yegane karakter.

Sen koskoca kraliçeyi böyle ezdireceğine kalk serinin en zekisi yap, en pisliği yap ama çocuklarına düşkün olsun diye kaybetsin. Tamamiyle George’un gazına gelip biraz da olmayan karakter.
Aslında power play/dominant kadın olayı için birebir olabilirdi. Pür mantik ama zayıf noktası çocukları…
Hayır yani çok da güzel olurdu.
Yine aklıma geldi gece gece.
Dertlendim, neyse.

Edit: Bakınca öyle mühim suçu da yok. Fakirin parasını yemiş, kardeşiyle yatmış, muhafızıyla yatmış vs.vs.
Ahh ahh karakteri yazarken Moffat’a danışacaklardı da

Dalga geçmenin de böylesi? =)
Bence ölmesin. Çekecekleri var, daha yeni başlıyoruz…

Kadınları Qyburn’e yolluyor. Sevmemek için yeterde artar bence.

Yürüyüşünü bitirdikten intikam intikam dememeye başladım. Eddard Stark öldüğünde çok çirkin şeyler söyleniyordu burda, hoşuma gitmiyordu ama ben öyle yapmayacağım.
Yüce Rahip’e de helal olsun, gözü karaymış. Ama Cersei’nin son sözlerini hiç beğenmedim. Bu yürüyüş ona yetmemiş gibi…

[spoiler]

“Huzurunuza bir günahkar geliyor. O, Lannister Hanedanı’ndan Cersei, dul kraliçe, Majesteleri Kral Tommen’ın anası, Majesteleri Kral Robert’ın dulu. Izdırap verici yalanlar söyledi ve zina yaptı”
-Unella[/spoiler]

cerseinin vücut tasviri efsane olmuş

fakirin parasını yemek mühim bir suç değilse, adolf hitler ve benito mussolini insanlık tarihinin en temiz insanıdır.
:slight_smile:

Bir Starkperver olarak en nefret ettiğim karakterken en sevdiğim karakterler arasına girmeyi başaran kişi. Kargaların Ziyafeti’nde sevgimi kazandı.

güzel ve çekici bir kadın, dizide de seride de…ancak o yüzden sevebilirim.onun dısında salak ve sinsi bir kadın.

Şahsın ölümü ikizi Jaime’nin elinden olsun istiyorum. Ve: bacım,kendin ettin kendin buldun. Söyleyeceklerim bu kadar.

1. kitapta beni benden almış olan birisidir… POV’larına, tyrell’lere karşı duyduğu antipati sayesinde sempati duyarım…

Cersei’nin en sevdiğim bir yanı var oda çocuklarını sevip korumaya çalışması. (her anne gibi.)

aynen onun dışında fail :frowning:

afedersiniz ama bu kadın buruştu artık :D:D:D

çok güzel bir kadın, kötü bir politikacı, korkunç bir eş, iyi bir anne, fahişelikte birinci.

cersei hiç bakma bana öyle sende biliyon cersei

bu kadın sana yüzyıl daha gider