Çevrilmesini İstediğiniz Kitaplar

Arkadaşlar, özellikle ingilizce kitap okuyan arkadaşlar vardır aranızda. Eğer çok beğendiğiniz ve muklaka Türkçesi çıkmalı dediğiniz (tabii alıcısının da bol olabileceği) herhangi bir kitap varsa bana belirtin, yakın bir arkadaşımın yayın evi vasıtasıyla telifi satın alıp çevirtebiliriz.

the dunk and egg tales i çevirin madem :slight_smile:

1- the hedge knight
2- the sworn sword
3- the mistery knight

:slight_smile: ama epsilon çevirecekmiş adwd dan sonra :slight_smile:

valla onları söyleyeli çok oldu ama epsilon çıkacak kitaplarla birlikte tm kitapların opsiyonunu almış, sanırım “Ejderhalarla Dans”'dan sonra yavaş yavaş çıkaracak ki Kış Rüzgararı çıkana kadar heyecanı taze tutsun.

ama martin amcanın başka kitapları da var, onlar satar mı acep?

Başka kitabı yok :confused: sadece 2 seri var :frowning:

“A Song for Lya” ve “Sandkings” kısa hikaye serileri de var. çok eski gerçi

sword of truth serisi. iyi mi kötü mü bilmiyorum ama merak ediyorum. dizisi sadece iki sezon sürmüştü

Warcraft’ın 3 kitabını okudum ama diğerleri pek çevrilmedi kaldı onları da görmek güzel olurdu.

çevrilmesini en çok istediğim serilerden. ilk kitabını okudum ama devamı gelmedi :frowning:

ben bir de the farseer trilogy, the witcher ve black company serilerini merak ediyorum çok methediliyor. catherine fisher’in kitaplarını da bekliyordum yavaş yavaş başladılar yarım kalmaz umarım. harry dresden ve gormenghast serilerinin de devam kitapları çıksa tam olucak :frowning: