Cnbc-e Fragman

Cnbc-e’de yeni yayın dönemi yaklaşıyor.Şüphesiz en ilgi çekecek dizi Game of Thrones.Cnbc-e ve çeşitli kanallarda fragman yayınlandı bile

5 dk. önce izledim mutfakta kahvaltı ediyorum tanıdık bir ses geliyor bir çevirdim kafamı Varys. Çok etkilendim, gururlandım bi’ an nedense :smiley:

Güzel fragman olmuş harbiden kimin ölüp yaşıca belli olmucak :slight_smile:

Pek televizyon izlemem ama Cnbc-e, e2 ve NTV’de her çıktığı zaman izler, sanki ikinci sezonu bitirmemiş de yeni izleyecekmiş gibi sevinirim. Bu fragman müziği de çok hoş ayrıca…

1. sezonu izlememiş olanların yerinde olmak isterdim. :frowning:

bende hiç spoiler yememiş olmayı isterdim.ellerim kırılsaydı da ilk bölümü izledikten sonra ekşiye girmeseydim :DD

Stannis’in sesinden bir fragman vardı o muhteşem olmuştu.

o nasıl bir cold winds are rising demektir…adam tam karizma :DD

Ben de bunu çok beğenmiştim süper yapmışlar.cnbc-e’de tekrar izleyebilirim GoT’u.

Tv den izleyince bi farklı oluyo dimi :smiley:

evet,ben izlediğim halde heyecanla bekliyorum mesela :DD

Niye kışın başlıyor böyle güzel diziler.Sırf okul var diye yapmıyorsalar :smiley:

Bu fragman harika. İnsanı gaza getiriyor. Gelde GoT izleme şimdi.

Hehe aynen bende spoileri yememiş olmak isterdim neyse ki daha fazla spoiler yemeden kitaplarını aldım :smiley:

sen yine ucuz kurtulmuşsun,ben red wedding’de dahil çoğu şeyi öğrendim.aslında birazda benim suçum,spoiler yazmasına rağmen okumuştum.ama spoiler görünce kendimi tutamıyorum,açıp okuyorum. :((

Fragmanı görünce izlemiş olmama rağmen gaza gelen tek ben değilmişim :smiley:

Tv de bunu görünce sanki Game Of Thrones’un yapımcısıymışım gibi gururlandım nedense :smiley:

Şu +18 sahnelere kesseler keşke aileyle izlenebilir bir dizi haline gelirdi…

Vee 60 dakikalık dizi 45 dakika da biterdi :wink:

Aslında bence de iyi olurdu. Adamlar 2-3 böüm hariç her bölüme +18 sahne koymuşlar. Herhalde kitaptakiler az gelmiş ki Ros diye karakter uydurup orda burda zıplatmışlar. Ama buraları kesip de yayınlarlarsa olay olur, Türkiye’de sansür falan diye kıyamet kopar.