Contiuum


Kanada yapımı bilim kurgu dizi; 2077 yılından bir dedektifin idamdan kaçan azılı suçluları 2012 yılına takip etmesini konu alıyor. Dedektif Kiera Cameron bir polis dedektifinin kimliğine bürünerek yerel polis departmanına katılıyor. Ancak yeni ortağı Carlos Fonegra ile pek de anlaşamıyor. Onun yerine yardımına dahi teknoloji uzmanı Alec Sadler koşuyor. Yapımın yanıtını aradığı soru “Geleceği mi değiştireceksiniz yoksa geçmişi mi koruyacaksınız?” Kocası ve oğluna kavuşma amacındaki bir dedektif için bu sorunun yanıtı o kadar kolay olmasa gerek. birdizihaber. Şu anda Imdb puanı 8.1 Yaz döneminde iyi gider.Hele ki dizilere mola verilmişken.

Aslına bakarsanız ben bazı noktalarından hoşlanmadım ilki Kieranın evli ve çocuklu olması.Nefrret ettim bu durumdan.

IMDB
Divxplanet

İlk bölümü izledim hoştu bakalım sonraki bölümü henüz izlemedim.

Diğer takip ettiğim dizileri izlediğim sitede bir kaç kez dikkatimi çekti. İzlemeyi düşünüyorum. Bakalım zaman bulabilirsem.

SASCOMP kardeşim öyle diyosunda kadının eşi çocuğu olmasa ne için uğrassın o kadar keyfine bakardı 2012de:D ama aileyi bazen biraz fazla abartıoyolar şahsen sıkılıyorum arasıra :smiley: ama dizi güzel izlenebilir seviyeninde üstü 10 üzerinden 7,5 alabilir şu an için:D