Crusader Kings 2 - MP

Arkadaşlar bu oyun için şöyle adam akıllı bir hamachi ağı açmak ve nasıl oynayabileceğimiz hakkında bilgi vermek istedim.

Öncelikle hamachi ağımız:
CK2 - GoTTR
123

Arkadaşlar öncelikle multiplayer oynayabilmek için son patchi indirmemiz gerekiyor. Şu anda son patch 1.06b. Buradan indirebilirsiniz.

Bunu kurmadan önce update 2 yi kurun. Tek yapmanız gereken indirip dosyanın içindeki setup a basmak. Ama hem patchi hem de bu updatei kurarken önemli bir husus var. Patch ve update oyunun klasörüne kurulmalı. İkiside siz nereye kurarsanız kurun o kurduğunuz yere “Crusader Kings II” adında bir dosya içine kuruyor. Sizin yapmanız gereken patchle update i oyunla aynı yere kurmak. Kurarken eğer bu dosya ismi zaten bulunuyor, üstüne yazılacak tarzı bir yazı çıkarsa doğru yapıyorsunuz demektir. Olmadı tw den yaparım ben. Update 2 yi kurduktan sonra crack yapın.

Patchi kurun ve tataaa, oyun hazır. Ayrıca oynayabilmek için checksumınızın aynı olması gerek. Checksum oyunun ana menüsündeki sol alttaki şeydir. Koddur.

Kurulumunu anlatırsan sevinirim

Kurulum derken? Patchlerin kurulumumu?

edit:Anlattim.

Oyun repack olmalı. Skidrow orjinallere uymuyor.

venom sen saat kaç gibi girebiliyon bi grup kuralım takılalım

Şuan varsa oynayalım ?

1.06b patch i indirdim bilinmeyen dosya diyo nasıl kurcam ?

Varmı biri ? Oynayalım beraber ağ
CK - GoTTR
şifre 123

T-Bag inki skidrow sürümü ama yine de checksum ı LFOE ydi. Oluyo yani.

Ben iftardan sonra giriyorum. 21.00 da hazır olurum. İftardan sonra, sahura kadar, sonra da uykum gelene kadar oynayabilirim.

Bekliyorum Venom :slight_smile:

Antivirus, güvenlik duvarı vb kapat, sag tikla yöneticiyle çalıştır falan de. Ayrıca oynamak istiyorsan şu hamachi ağına gel, hem ordan daha kolay anlatırım.

Patchi doğru yerden indirdin dimi? Bende pek bilmem bu konuları. Uzantısı falan yanlışlıkla değiştirmişsindir dicem, bi baksana.

patchi kuramıyon teamviewerden biri yardım etsin :slight_smile: uzantısıda bozuldu bilinmeyendi iğcene bzuldu :slight_smile:

Ya sen hamachi ağına bi gelsen halletcez.

onada gelemiyom :slight_smile: bu ağ mevcut degil diyo :slight_smile:

Yanlis yaziosundur. CK2 - GoTTR olcak. Boslukları ve büyük harfleri de yap. Yine olmazsa skype nicki ver. Bakarız ordan.

kardeş orda CK - GoTTR yazıyodu :slight_smile: