Crusader Kings ve 0.5 AGOT Modu(Essos)

Birde anlatmam gerek bunu. Stepstones un korsan kralı olarak başladım oyuna. İlk kralım ölüp yerine oğlu geçtikten sonra ambition sayesinde kılıç bulmak için amcanın biriyle çıktım yola. Yolda gemimize korsanlar saldırdı. Ve ikili mücadeleye başladık bir tanesiyle. Adam önce beni yaraladı sonra kötürüm iki kere kötürüm bırakıp öldürdü. Öldükten sonra farkettim ki adamın ismi ’ Spack Jarrow’ muş. Adamlar korsan olarak Jack Sparrowun baş harflerini değiştirip oyuna koymuşlar o da geldi benim gencecik korsan kralıma musallat oldu.

Arkadaşlar oyunum orjinal olmasına rağmen appcrash hatası veriyor yardımcı olabilicek arkadaşlar bi el atarsanız sevinirim şimdiden çok saolun teşekkürler

Dany’i Aegon ile evlendirdim.

Çok absürt ama bir de korsanını dene,çalışması lazım.

Önce bunu indirip: http://kickass.to/crusader-kings-ii-2-0-34-dlcs-multi4-t8211341.html

sonra da bunu indirip içine atarsan : http://kickass.to/crusader-kings-ii-patch-v2-0-2-t8382588.html

sorunsuz bir şekilde çalışıyor. aktivasyon exesi de iniyor dosyaların içinde. bir sefer aç exeyi crush veriyor. Yalnız hazır kurulmuş iniyor oyun. İndirmeden önce komple bilgisyardaki CK2 ile alakalı herşeyi silmen lazım. Daha sonra C’nin içine Paradox Interactive diye bir dosya aç ilk iki verdğim linkten gelenleri onun içine kendin atman lazım. Sonra Gendry’nin verdiği linkteki modu kur. C’deki dosyanın içindeki oyunun Exesinden açıp sorunsuzca oynarsın.

Çünkü oyun korsan ise güncellemeyi kendisine yaptırırsan hata verebiliyor mod içi benim başıma çok geldi bu.

teşekkür ederim de benim oyun orjinal ve modu çalıştırmayı başardım essoslu olanı değil ama napıyım buda idare eder versiyon 2.0.2’ydi benim oyun 1.111 yaptım son sürümden bir önceki çalıştı dün gece bayaaa oynadım sırf enteresanlık olsun diye robertın isyanından 2 yıl önce başladım kendi karakterimi ve hanemi yarattım neler oldu nelerrrrrrrrr :smiley: :smiley: :smiley:

Valla yeni başladoysan idare eder evet essos olmayan hali ama inan çok şey fark ediyor essosun gelmiş olması :slight_smile:

haklısın illaki bişeyler fark ettiriyordur ama şimdilik bu iyi :smiley:

Oyunda bildirim şeylerinden geliyor ve bomboş sayfa halinde geliyor oyunu kapatmak zorunda kalıyorum var mı çözüm? :slight_smile:

Jon Con’un Aegon’u ile başladım,anca 10 yılda alabildim tahtı tek başıma.Tahtı alır almaz Daenerys’den evlenme teklifi geldi,ejderhayı aldığım gibi boşadım Daenerys’i ve o ejderha ile tüm Essos’u tek bir adam bile kaybetmeden feth ettim -.-

Krallık peşinde değilim artık ben. Özellikle Ice’ın gitmiş olması çok moral bozucu. Artık korsanlık köle tacirliği daha keyifli geliyor.

Valla ben şu korsanlık ve köle olayını anlamadım.Westeros’tan biri olarak başladığında zaten korsan olamıyorsun,köle de alamıyorsun.Nasıl işliyor o olaylar?

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/505825906151666423/8DCBBE2537A0A74533731BA1183B0B9E75F3A59F/

Korsanlar birtek hemen dorne ile essos arasında ki adalarda var. Feast of Crowsda başlardan önemli kişilerde Eurone Watersı görürsün korsan kralı. Westerosta da birtek Ironbornlar alabiliyor köle.

Asıl fotoğraf bendeydi de bugün koymadım. Greyjoylar önce Mace Tyrelli yenip sonra nasıl olduğunu bilmediğim bir sırayla demir tahta kadar uzandılar. En son Tommen Kings Landingte Stormlands lorduyken isyan etti demir taht için bende o savaşırken Kings Landingi yağlamadım. Oğluyla Margeary Tyrelli tutsak edip kölem yaptım. Şuan çocuklarım var Margearyden :smiley:

Valla tüm Essos’u feth ettikten sonra ne savaş oluyor ne bişey.Çok sıkıcı :(((

Dediğim gibi korsanlığı dene çok eğlenceli oluyor. Şuan her yağma vaktinde bir devletin başkentini seçip oraya dadanıyorum. Ortalık benim yüzümden köle olmuş kral çocukları ve eşleri dolu :slight_smile:

Bu kadar acımasız olma yaa hem ben köleliğin karşısındayım bir dağ gibi :smiley: yaşasın özgürlük. Ben tutsaklarımı salıyorum genelde kadınları parayla salıyorum erkekleri siyah giydirip :smiley:

Westeroslu olursan haklısın bende onurlu lorldların destekçisiyim dostum :slight_smile: ama saf bir pirateden başka ne bekleyebilirsin ki benim yaptığımdan, gücü eline almış her korsanda olacağı gibi kendi borumu öttürüyorum :slight_smile: köle tacirlerinde para kalmadı neredeyse alamıyorlar artık elimdekileri.

O değilde benim sülaleye birileri habire Faceless Man yolluyor,5 targaryen vardı 1 tane kaldı,o da ölürse işim yaş.

Tüm dünyaya hükmetmek tehlikeli iş tabii olarak :slight_smile:

Bu arada feast of crowsta Jonu almakta zor ama çok eğlenceli. Ve benim gibi Ice a çok üzülenlerdenseniz Jon ile kazanığında yeni yapılan iki kılıç gidip Ice geri geliyor :slight_smile:

Jonla başladığında 500 asker geliyor,500 askerle bi’ bok yapılmıyor.En güçsüz adamın öncü kuvveti bile 800 kişiden başlıyor.