Crusader Kings ve 0.5 AGOT Modu(Essos)

Bolton-Frey-Lannister hainlerine karşı biraz haince davranmak gerekiyor evet (alt+1 2) :smiley: Boşuna demiyor Howland Reed ‘Wolves will back’ diye :slight_smile: Ama kötü olan Wyman Manderly Boltonların tarafında gözüküyor ve elindeki Davosu hemen veriyor Roose’a. Ayrıca Rickonda ölü. O yüzden bende biraz hain davranmak zorunda kaldım.

Oha çok şaşırdım, hepsinde de var namussuzların :open_mouth: bunlar yerine white walkers gelse daha eğlenceli olurmuş ama, haksız mıyım ?

Valla WW’ler gelse çok güzel olur,çünkü bir yerden sonra oyun sabitleşiyor,savaş olmuyor.Hepsini yendim ama bizim ailede 5 ejder vardı bir tek bendeki kaldı,öldü hepsi bunlara karşı savaşırken.İşin garip kısmı da tüm Azteklerde Brilliant commander ve ejderha olması.Hani normal bir hane olsam 500 binlik orduyla bile yenemezdim bunları,300 binlik ordu + 5 ejderle zor yendim.

sorun bu işte ya.bu ekran geliyo ve kapanmıyo da.

Robert’s Rebellion seneryosunda Benjen ve cersei yi evlendirerek westerosa yeni bir bakış açısı kazandırdım:)

O sorun bende bir sefer oldu ama kaydedip çıktıktan sonra tekrar girince dümdüz devam ettim yani, tuhafmış.

Arkadaşlar oyunu indireceğim ancak torrent bulamadım bana mesaj atabilir misiniz ?

Robb starkla kazanmak isteyenlere tavsiye;
Şimdi ilk olarak a clash of king seneryosunu seçin,ardından başlama tarihini 1 ay geri alın bu sayede renly ve maergery evlenmemiş olacak(aynı zamanda greyjoyların istilasından da kurtulursunuz)sonra zaten robb marg evliliğinden nur topu gibi bir ittifak doğar ortalığı dağıtırsınız:)

Arianne ile evlilik + hoster la ilişkiyi yukseltip orduyu yeniden toplamak da iş görür

Arkadaşlar Pirate King’le nasıl yağma yapabiliyoruz? Declare War kısmındaki Pirate Invasion’dan bahsetmiyorum. Böyle tek seferlik yağmalamalardan bahsediyorum.

Aynı Vikinglerde yaptığın gibi. Orduyu çağırdıktan sonra kendi topraklarındayken ordu kontrol ekranının sağ üst köşesindeki loot seçeneğini açıp senin dininden olmayan heryeri yağmalayabilirsin. Benim Kings Landingi karmaşa döneminde yağmalamışlığım bol

Yardımın için sağol ama başka bir problemim var. :wink: Aegon’la başladım ve Lannisterlar’ı yenerek kral oldum. Sansa’nın North’a karşı claim’i vardı onun sayesinde North’u Boltonlar’dan aldım. Sansa benim karımdı ve tabii o Kuzey’in leydisi olunca karım mantıken benden çok uzakta kaldı. Şimdi sorum şu ben asıl çocuk yapacağım Sansa’yla? :cool:
Edit: Sansa Night’s Watch’a katıldı. :smiley:
Olaylar Edit: Sansa’dan olan tek kız çocuğum Sansa’yla başka bir erkeğin çocuğu çıktı. Kızı hemen piç ilan ettim. Bende Sansa’yı boşayıp West Valyrian’lı bir kadınla evlendim. Kadından zaten önceden 2 tane piçim vardı. Piçler birde benim piç çıkan kızdan sonra doğru birde. Bu Lannisterlar Leydi Mya için isyan başlattı. İsyana Riverland’a hakim olan hane, Tyrell ve artı olarak küçük lordlar katıldı. Bana ise sadece Stormland’e hakim olan lord ve Daenerys katıldı. North, Vale, Dorne bunlar tarafsız olarak beklediler. Lannisterlar’ın 40K’lık ayrı olarak 1 tane 20K’lık orduları vardı. Bende anladım bunlar beni yenecek önce Lannisterlar’ın başını sonra da Leydi Mya’yı suikast ettim. İsyan böylece bitti.

Çocuk yapma olayi hedeflerden seciyorsun karakter bolumunde var. Have a son, have five childiren felan… Ama bunu yapmazsan cocuk yapmayacagin anlamina gelmiyor. Sans eseri cocuk olup olmamasi :smiley:

Bende bi hikayemi anlatayim crowned stag oynuyorum Robert ile. Greyjoy isyani cikti isyani bitirdim fakat Balon baglanmadi tekrar savas acip bu sefer kazanip azam lordlugunu bana en sadik lorda verdim. Blacktyde di galiba. Korkaklar :smiley: greyjoy isyan ettiginde greyjoya isyan etmisti o zaten :smiley:
Neyse iste bir gun Dorne fetihindeyim. Targaryen kani var tehlike olusthrur diye alacaktim. Tam kemik yolunu gectim askerlerimi sehit ettim bir event geldi. Ser Meryn Trant, Jaime Lannister ve Cersei’nin yattigini soyledi :smiley: Jaime’in başını kestim Cersei’yi boşadım ve sura yolladim :smiley: Tywin’de isyan etti bana Tyrell ile. Dorne’da bu isyana katildi. Yanimda kuzey nehir vadi baratheon vardi bide stannis. Cok fena bir savas oldu baya zevkliydi. Sonuçta ben kazandim tabi :smiley: Stannis kiz cocuk yapmisti onu Mace ile evlendirdim. Suikast yaptim mace öldü. Ölünce Garlan geçmisti galiba. Garlan’da teslim oldu. Dorne’a girmistim zaten Lannister elleyemedi payne lefford crakehall ve brax isyan etmisti lannistera. Kuzey ve Nehir agir yeniyordu Lannister’i :smiley: Savas sonu olarak Tywin’i oldurdum Doran’i sura yolladim. Arianne’yi kendim icin aldim :3 Güney Muhafizligini Renly’e, Dorne prensligini Uller’a verdim. Uller’la aram 100 :smiley: Bati Muhafizligini Hoster’a verdim Lannister lordlugunuda baş isyanci olan Crakehall’a verdim. Daha sonralari Tyrell’a savas actim Tyrell’a isyan etmist Hightower. Tyrell’i kolaylikla yendim ordusu yoktu neredeyse. Menzil lordlugunuda Hightower’a verdim. 60 yasina kadar yasadim tahttan inmedim. Kucuk kucuk savaslar oldu bazen. Hicte faction olmadi baya iyiydi :smiley:

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bendeki mod appcrash hatası veriyor çözümü nedir acaba?

arkadaşlar ben valyria çeliği kılıç ambitionunu seçtim bu olay nasıl olacak bilen varmı ?

Beklemen gerek. An old man with a map diye bir event gelecek

Arkadaşlar crusader kingsi hamachi üzerinden multi oynuycaz hamachiden grup felan kuruyoruz işte ıp’le baglanmaya çalışıyoruz sürekli “game not found” hatası veriyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ruler Designer ile kendi karakterimi yapıp Stormlander’ın lordu oldum. Robert beni Master of Laws olarak aldı. O sırada Cersei’yi hamile bıraktım ve krallığın varisi benim oğlum. :tongue:

Linkleri güncellerseniz sevinirim.