Crusader Kings ve 0.5 AGOT Modu(Essos)

400mb çok büyük değil, hız düşük olsa bile kısa sürede indirirsin.
Kırık linkler konusunda bir şey yapamayacağım maalesef

@II.Aerys Targaryen , Genry özelden dosya gönderiyorum demiş o dosyayı nasıl ediniceğim?

Özel mesajla gönderdim sana.

Teşekkürler :slight_smile:

Son versiyonu ekledim.Bu 1.9 değil 1.9.1 versiyonu ve mod asıl olarak bu versiyonla uyumlu.(arada küçük farklar var)
1.8’e gerek yok artık ama kırık linki kaldırdım,bu ikisi kırık değil. Uzun zamandır forumda değildim bu arada activation exe isteyenler olmuş şimdi pmle atabildim.
Bir de haber vereyim mod ekibi Essos haneleri ve popülasyonu üzerinde çalışıyor. Geç de olsa Essos gelicek yani.

Republic DLC’si ile Essos’un yapılması pek mümkün oldu. İyi oldu. Gerçi modu oynamıyorum. :tongue:

Evet ya beni de baydı bayağıdır ne oyunu ne modu oynuyorum açıkçası beni modun test takımından kovacaklar diye korkuyorum :slight_smile: Essos çıksa geri döncem, bir de Old Gods’la da vanilla oyuna dönerim heralde

bu arada moddb de bütün mirrorları silinmiş galiba indiremiyorum. asıl sitesindede linklerimiz db de diyorlar.
şu an itibariyle 15:39 15 mart 2013

Yeni test sürümü bugün çıktı, AFFC ve Blackfyre isyanı senaryoları eklenmiş. 1 ay içinde çıkar herhalde yeni versiyon. :3

Test sürümünü yetersiz buldum ben,event kıtlığı var. Önerdiğim eventleri eklerler diye umuyorum yeni versiyon yayınlanmadan.

Moddb sitesine üye olursan daha rahat indirirsin, yine de birkaç kere denemen gerekiyor linki ne yazık ki.
Oyun için yeni bir patch çıktı, isterseniz launcher’dan check for upgrades’e tıklayıp indirebilirsiniz ama uyarı:
Modu oynamak istiyorsanız yeni patche uyumlu yeni versiyon çıkana kadar patchi yüklemeyin!!!

Crusader Kings II için öyle bir mod çıkmış ki…

Tüm Asya kıtası oyuna eklenmiş.

Oyy bu inanılmaz birşeye benziyor. Eğer bu geniş haritayı ülkelere özgü eventler ve desicionlar’la desteklemişlerse çok iyi. İnternette aradım ama bir korsan olduğum için ulaşamadım Paradox’un modlar sayfasına. Bunu bulup linkini verecek bir Jack Sparrow var mı?

Bu mod ne ki azizim adamlar The Elder Scrolls modu bile yapmışlar. Dün ikisini de aradım deli gibi ama bulamadım. Bu gidişle orijinal CKII alacağım zaten. Mod’lar baştan çıkarttı beni.

Elder Scrolls modu daha yayınlanmamış yapım aşamasındaymış. Ben hayırsever bir CK2 fanı buldum yabancı bir sitede. Modları upload edip link veriyor, mesaj attım cevap bekliyorum çok büyük ihtimal yollar bu modu da. Ck2 Plus ve the Prince and the Thane gibi önemli modların da 1.9.2 versiyonları çıktığında foruma koyacağım, CK2 modlarla daha güzel oluyor. Bu arada ben de gaza geldim ve AGOT modu için bir event zinciri yazıyorum şu anda. Mod takımından yardım alıyorum, bakalım beğenirlerse modda benim de bir eventim olabilir. :slight_smile:

Güzel haberlerini bekliyoruz o zaman İskoçyalı! =)

Asya’yı ekleyen Umbra Spherae modunu buldum:
http://www.mediafire.com/?dhaw2e2b7b22qeb
Daha gelişme aşamasındaymış mod.

AGOT moduna Blackfyre İsyanı ve Kargaların Şöleni senaryoları eklendi’

Elder Scrolls modu da çıktı:

https://www.dropbox.com/s/l07uz3x3tkhyq2q/EK-010a.zip [0.1.0a (Hotfix)]

Çok sağ ol uğraşların için Gendry. Kingsguard birliğimize alıyorum seni. Beyaz pelerini giydikçe beni hatırla. dfkslfjkl

4.2 çok iyi olmuş.