Cuy Hanesi

Cuy Hanesi, Hightower’lara bağlılık yemini etmiş Yüksekbahçe’nin soylu hanelerinden biridir.Sözleri bilinmemektedir.Armaları ise yarı güvenilir kaynaklara göre mavi zemin üzerinde 6 sarı çiçektir.

Üyeleri
Lord Branston Cuy, Ayçiçeği Konağı Lordu
Ser Emmon Cuy, bilinmiş bir şovalyedir lakabı Sarı Emmon’dur.Loras Tyrell tarafından öldürülmüştür.

Buz ve Ateşin Şarkısı

Emmon Cuy, Renly Baratheon’un Gökkuşağı Muhafızları için seçilmiştir.
Cuy Hanesi, 5 Kralın Savaşı’nda Renly’i desteklemiştir.
Ser Emmon Cuy ve Ser Robar Royce, Renly’nin ölümünden sonra öfkeli olan Loras Tyrell tarafından öldürülmüşlerdir.Loras onları Renly’i yeteri kadar iyi korumamak ile suçladı.
Cuy Hanesi, Hightower Hanesi’ne bağlı önemli hanelerdendir.

Brotherhood of Fish Nae See You

Ne alaka ?

He valla ne alaka konu ile ?

Bir fişeciye bu yakışır hacılar :smiley:

Buldukça buluyorsun, nereden geliyor bu haneler? :slight_smile:

Awoiaf sağolsun :smiley:

Tyreller ile bir akrabalıklaı var zannedersem.

Çevirilerini beğeniyorum ama ben devam et :slight_smile:

@Berserk
Evet Hightower’lar bağlılar Hightower’lar da Tyrell’lere :smiley:

Bir duyumuma göre Hightowerlerin 20000 kadar askerleri varmış. Eski şehirde onlara bağlı. İsteseler menzil’i Tyrellerden alamazlarmı bunlar

Teşekkürler ^^

Yani baya güçlüler Hightowerlar ama zaten Lord Mace Tyrell, Alerie Hightower ile evli.

Menzil’i Tyreller yerine Hightowerların yönetmesini dilerdim.

@Berserk
Ben Tyrelleri seviyorum ya onlar daha iyi yönetir :smiley:

Yok hacım koskoca Tyrelllar , menzilin yüksek mareşalleri lannisterlere katıldı. ya. O akdar gücün var, ordun var, kuzey bağımsızlık ilan etti, demir adalar bağımsızlık ilan etti sende et bağımsızlığını kaldırın demir taht olayını bakın keyfinize ya. Dİğer Tyrelleri bilmemde Mace Tyrell Leydi Olenna’nın dediği kadar yavşak . Yine Leydi olenna’ya şükretsin Tyrellar. yaşına göre zeki biri

Tyrelleri tek bölge kesmiyor ;D

Bağımsızlıktan sonra 7 Krallık dönemi gibi savaş açabilirlerdi. Ah Mace ah. Orada Moony olacaktı(Willas yani) sen gör o zaman :slight_smile:

İstersen bana küfret ama Mace yavşak biri. Tyrellere Garlan lazım. hem savaştan anlıyor, hem onurlu.Gerektiği zaman sert gerektiği zaman yumuşak biri. Ben willas yada Lorasta o ışıüı göremiyorum fakat Garlan adamın dibi

Mace bence Sansa’nın erkek versiyonu :stuck_out_tongue:

Mace dışında diğer hepsinde iş var bence nine Tyrell, Willas, Garlan, Marg falan yeter :stuck_out_tongue:

Senle tekrar aynı fikirdeyim. Marg bile Mace’den daha t**şaklıdır. :wink: