Dabbe Bir Cin Vakası

Çok saçma değilmi o zaman bile gülmüştük bu hikayeye tamam sallıyorsun madem destekli at adamda yaratıcılık eksi :smiley:

Daha 8 yaşında ha varım , ha yokum. Kuzenlerin evinde cin çağırıyorduk.En büyük kuzenlerimden biri ‘’ Ey cin, eğer buradaysan duvara 3 kere vur ‘’ demişti.Meğerse o sırada , yan odada da annemde birine nazar değmesin diye duara 3 kere tıklatıyormuş…

Hatırlıyorumda odayı bırakın , binayı boşaltmıştık.

Tabi sonra ben, olayın gerçeğinini öğrenince az hayal kırıklığına da uğramamıştım ama olsun güzel bir anıydı.

Türklerin klasik cinli korku filmlerinden biri. tutturmuşlar bi cindir gidiyo… hani gerçekten korkunç ve inandırıcı olsa eyvallah ama komik abicim işte :slight_smile: şahsen ben gülüyorum yani. yaratıcılık sıfır. dram türünden başka bi türde başarılı olacak mıyız bakalım. ağlatmayı iyi beceriyoruz :slight_smile: bide korkutup güldürebilsek…

Hani Türk halkına hitap etmek istemişler düşünmüşler bu halk neden korkar eee neden korkcak cin be abicim tmm o zaman film yapalım e ama öyle olmuyor senaryosu iyi olcak görüntüde iyi olması lazım oyunculuklarda öyle :slight_smile:

DABBE: BİR CİN VAKASI’NIN FRAGMANI DÜNYA KORKU SİTELERİNİ SALLADI

İddialı bir yapıma benziyor

Bütün Türk Filmleri Dünyayı sallıyor zaten ama bakıyosun %90’ tırt :slight_smile:

Dünya sitesi dedikleri yurt dışındaki Türkler’in siteleri yada ismini duyurmak için aykırı davranan siteler…

Belli adamlar var hersene nakit bittikçe bir film çevirip tekrar kasayı dolduruyolar Hasan Karacadağ’da onlar gibi baktı Paranormal Aktivite tutuyor bir tanede ben yapayım demiş yapmış :smiley: