Daenerys lezbiyen mi?

Daenerys bildiğim kadarıyla arada sırada yatağına İrri’yi alıyor.Çırıl çıplak yatıyorlar.Ayrıca Kılıçların Fırtınası Bölüm 2 Sayfa 465

İrri huzurla Dany’nin yanında uyuyordu,dudakları hafifçe aralanmıştı,ipek örtünün altından koyu kahverengi göğüs ucu görünüyordu.Dany bir an için baştan çıktı ama onun istediği Drogo’ydu,belki Daario.İrri değil.Hizmetçi kız tatlı ve becerekliydi ama onun bütün öpücüklerinde görev tadı vardı.

Yani Dany en azından bir lezbiyen ilişkiye girmiş olarak görüyorum.Ve acaba neden diye de siz arkadaşlarıma soruyorum.

Biseksüel olabilir. Erkek olmadığı için İrri’ye sarıyor olabilir. Soylular arasında böyle öpücüklerin oynaşların ve beraber çıplak yatmanın bir sakıncası olmadığı için olabilir.

Bi-curios olabilir Dany.

Yatağına Jorah Mormont’u falan alabilirdi hiç değilse?

Gözümde iyice fah… kılığına büründü Dany…Nefretim tavan yaptı!

Çok da önemli bir şey değil bu. Olur yani böyle şeyler :smiley:

eğer lezbiyenlerse ve dizide de gösterirse yemin ediyorum tek elle izlerim diziyi ahahahahahhahahaha

:confused: çok güzel.

ahahaha ben biraz inciciyim gençler çok üstelemeyin yani :smiley:

Neden ? Kadın düşmanı mısın nesin anlamadım ?

@JohnDobrowski
Jorah’a aşık olsa evlenirdi. Jorah pedo zaten D:
Hem öyle bir dedin ki yani sanki canı sıkılan adam bulup yatıyor :smiley:

GRRM’in fetişi var galiba :o

Dizi gözlerle izlenir diye biliyorum ben ama demek ki ekstra olarak iki elimde varmış. İnanır mısın dizi izlerken iki elimin olduğunu hiç farketmiyordum, şimdi bunun bilincindeyim. :confused:

zaten baristian selmy daenerys e mormontun ihanet ettiğini söyleyince jorah mormont-daenerys ilişkisi başlamadan bitti.

Azıcık ergen ya ondan. Bi de khalini özlüyor tabi. Onun verdigi zevkleri arıyor.

Ben niye kadın düşmanı olayım?
Sadece Dany’den ve geride kalan Targaryenlerden nefret ediyorum!

Cersei de lezbiyen o zaman ?

1. Kitabı hatırlarsınız .

en son bi tüccar vardı zenci hani. ne oldu ona? o da dany ile evlenmek istemişti?

Doiiing Doiiing Dizzzt Dızttt İaa İaaa

Agır Liseli Detected …

Olum bende liseliyim ama söyle espriler yapıp,beni yasımdan utandırıyosun ya .

ahahaha kardeşim benim,bir de sana zahmet cersei ve lezbiyenlik ile ilgili düşünceni ve kanıtlarını alalım :smiley:

@Game Of Blood

@Game Of Blood haklı yok öyle bişey kimi bulursa :smiley:

işte bunlar hep seks

oh be sonunda şu forumda bi incici buldum zaa bendensin dostum :smiley: