Daenerys Targaryen

Beşinci kitabı bitirdikten sonra bile sevmeye ettiğim ve şu saatten sonra ne yapsa da seveceğimi zannettiğim iki karakterden biri. Diğeri de Tyrion. Şu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar son iki kitapta severim ben bunları.

hane sözü olarak ‘‘ı will answer injustice with justice’’ diyebilir artık.

Kendisi bir tecavüz sonrası dünyaya gelmiş olabilir.Aerys Rhaella’ya zorla sahip olmaya çalışıyor ve oluyor büyük ihtimalle.Bu olaydan sonra bir kere görülüyor Rhaella ve o da Ejderha Kayasına giderken.Gittikten sonra da Daenerys doğuyor zaten.

Nefret Ettiğim Şahıs , Kadında , 3 Ejderha Var , Lekesizler Adında Çok Güçlü Ordusu Var. Diğer Yanında Savaş Taktiklerinden Çok İyi Anlayan Sör Jorah Mormont , Diğer Yanında Westerosun En Güçlü Şövalyelerinden Biri Olan Sör Baristan Selmy Var , İsterse Krallığı Alacak Ama Westeros 'a Gitmiyor. 6.Kitapda Geberir Umarım.

daenerys’in yönetme becerisinin olmadığı kesin. Tıpkı cersei gibi, güzelliği ve ait olduğu hanedan ismi yüzünden saygı görüp, seviliyor. yoksa insanlar arasında olsa fahişelikten başka bir iş beceremezdi. yanındaki adamların değerini bilmiyor, akılsızlığı sonunu getirecek.

http://forum.gameofthronestr.com/konu-dany-tecavuzun-meyvesi-mi.html

Daenerys ve Euron, “karşılıklı” şekilde birbirlerinden etkilenecekler gibi geliyor bana…

görmemiştim konuyu

işi westeros dayken hala takmış kafasını köle körfezine orayı yönetmeye çalışıyor yönetse iyi ama onuda yapamıyor beceriksizin teki ne de olsa targaryen gittiği her yere ölüm getiriyor safın önde gideni

bi erkek dany’yi görse mutlaka etkilenir ama dany euron’dan etkilenir mi acaba, daha young griff var :smiley:

Euron anlatılana göre karizmatik ve seksi bir adam. 2.si Dany’e yetiyor zaten :stuck_out_tongue:

yani eğer görürse belki sever de hani ondan önce griff’ten haberdar olursa onunla olmak ister bence :smiley: gerçi gerçekliğine inanıp inanmayacğı belli değil.

Bence Grifften haberi ilerde olacak. Belki de Ejderhaların Dansında. Euronla tanışmaları pek olası gözükmüyor bana.

valla her an her şey olabilir :smiley:

Dany çok yaramaz valla hepsi olur bence :slight_smile:

@“Myles Kennedy” paylaştıydı sanırım… Adam iyi açıklamış.

Westeros Dünyasında bir karakter fazla uzun yaşayamaz , en fazla 40 , 50 sene yaşıyabiliyor , çünki ortaçağ dönemlerini anlatıyor dizi. savaşlar derken 50 sene yaşamak bile fazla gelebiliyor insanlara , tywin seride 48 yaşında öldü hatta kitapdada çok fazla yaşadım diyordu , bence Daenerys Targeryen fazla yaşayamaz , Westeros kıtasına adım attıkdan sonra ölür.

İşte tam bir Dany kafası çizimi. İsyancı ve köpekleri. :stuck_out_tongue:

Bu foto ne ya ahauahha çizenin seriyle alakası olmadığı cok belli. Robert’ın elindeki Rambo bıçağı???

Arkadakiler de Jaime ve Ned galiba. Kim çizmişse kafasını güle güle kullansın. :smiley:

Feministler çizmiştir kim çizecek.