Daenerys Targaryen

Bunlar hep FEMEN eylemi işte

Şaka bi yana Targaryenist olmama rağmen çizimi ben de beğenmedim :tongue:

HBO resmi sayfasında yayınlanan “Melek ve Şeytan” adli illüstrasyon…

Bence resim oldukça uygun olmuş. Daenerys’in düşüncelerini yansıtıyor gayet net bir şekilde. Robert, Ned ve Jaime, “public” enemies :smiley:

Ben de statükocu bir starkist olarak oldukça beğendim.

Dany den daha fazla sevmedigim bir sey varsa o da abarti dany nefreti kesinlikle. Bir karaktere karsi asiri sevgi ya da nefret kitaba tek bir acidan baktirir. Abartmayalim.

Tartışma malzemesi oldu herkesin dilinde. Halbuki yazık. Gayet orjinal bir karakter.

Dany’den daha fazla sevmediğim bir şey varsa o da Dany fanları. Harbi fanlar yani karakterden soğutuyorlar :dd

Ben de bunu anlatmaya çalıştım. Sevilmemesinin bir nedeni de fanlarının sürekli onun üzerinden tartışması.

Ya bu kadının da herkes gibi iysi kötusü var ve ayrıca bu kız işgalciye köpek diywn abi yüzünden doldurulmuş. Normal yani çok yargılamayın.

George Martin’in bir röportajında Dany’nin serinin sonunda eve döneceğini söylediğini hatırlıyorum hayal meyal. Dany’nin evi olarak ilk kitapta hep Braavostaki kırmızı kapılı ev işaret ediliyor. Bir bakmışız Dany her şeyi bırakıp oraya gitmiş.

Serinin sonunda değil o 6.kitabın sonunda.

Serinin sonunda değil Kış Rüzgarları’nın sonunda Tyrion ve Daenerys’ın beraber eve döneceğini söyledi. Kitap çıkmadığı için evden kastettiği şeyin ne olduğunu anlayamadım ben. Daenerys için Dragonstone mu? Tyrion için Casterly mi? Yoksa ikisi için de King’s Landing mi? Belki de bu sebepten beşinci sezonda Dany ve Tyrion’u birlikte protokol sıralarında görüyoruzdur.

[quote=“selmin, post:412, topic:2854”]
Serinin sonunda değil Kış Rüzgarları’nın sonunda Tyrion ve Daenerys’ın beraber eve döneceğini söyledi. Kitap çıkmadığı için evden kastettiği şeyin ne olduğunu anlayamadım ben. Daenerys için Dragonstone mu? Tyrion için Casterly mi? Yoksa ikisi için de King’s Landing mi? Belki de bu sebepten beşinci sezonda Dany ve Tyrion’u birlikte protokol sıralarında görüyoruzdur.
[/quote]Sanırım o genel olarak westerosa dönmelerini kastediyor orada.

Memeli Aegon dediğim karakter (1. Aegon’u kast ediyorum)

Memeli Aegon ne ya :(((

TDK “hostes” kelimesine “hava konuksal avrat” karşılığını layık bulduğundan beri böyle rezalet görmedim

Erkeklerinde memesi varya kardeş.

Rhaenerya Targaryen’in lakabından esinlendim işte onunki Memeli Meagor bununki Memeli Aegon…esinlenmek ne zaman suç oldu?

cersei kendine memeli tywin demiyor muydu?

Ne memeymiş arkadaş

Dany memeli aerys olabilir bak.

Bu konu böyle sürMEMEli