Daenerys Targaryen

@“Myles Kennedy” şuan eski mesajlara bakıp kahkaha atıyorsun di mi? :smiley:

Sen mi yükseltcen seviyeyi forumdaki misyonun o mu? O ego ağırlık yapıyor olmalı küçük omuzlarına :confused:

@leonidas Doğrudan ziyade yanlış bir tercihin şans eseri doğru olması diyelim. Çünkü kitapta yaşanan olayların yaşanma ihtimali çok düşüktü.

Koskoca targaryen hanedanini bu kiz temsil ediyo ya bisey demiyorum. Çölde takilmaktan baska bisey yaptigi yok. Koskoca ordusu üç ejderhasi o kadar şehri var ergenlikten cikamamis kizlar gibi davraniyo. Yok haci bu kiz olmeli ejderhalari baskasi almali.

Tek forsu olan Ejderhalarıda muhtemelen kaybedecek olan karakter dizide bu kadar sevdirilmesine aşırı kıl oluyorum çok yaşa. Stannis baratheon

devamı var mı bunun ? daenerys o adama esir düşünce ne oluyor ?

1. Kitabı hala yazıyor yazar. Ne zaman çıkar da okuruz bilinmiyor.

Benim oluşturduğum teoriye göre ki şöyle bahsedeyim kralların çarpışması 2 kısım da ölümsüzler sarayında dany şöyle bir kısım görüyor
’‘Dağların Anası’nın eteğindeki gölden çıkıp titreyerek önünde diz çöktü, kadınların başları eğikti. On bin köle, gümüş atının yanında rüzgâr gibi koşarken kanlı ellerini havaya kaldırdı. “Ana,” diye bağırdılar. “Ana, ana!” Ona uzanıyorlardı, dokunuyorlardı. Pelerinini çekiştiriyor ve eteğinin ucunu, ayağını, bacağını, göğüslerini tutuyorlardı. Onu istiyorlardı, ona ihtiyaçları vardı, ateşe, hayata… Dany derin bir nefes alarak kendini onlara vermek için kollarını açtı…
Sonra siyah kanatlar başına çarptı. Öfkeli bir çığlık çivit mavisi havayı kesti. İmgeler bir anda kayboldu.’’ bu kısımdan yola çıkarak khalasar’ın dany i vaes dhotrak a götüreceğini ve orda yaşanan olaylardan ve ejderhaları gördükten sonra kitapdaki kısımdan anlaşılacağı üzere ona diz çökerek katılmasını bekliyorum :smiley: nasıl sizce mantıklı bir teorimi yeni konu açsammı diye düşündüm ama önce bi buraya yazmaya karar verdim

Bu görü zaten Köle körfezinde yaşandı. Görüde olduğu gibi 10 bin köle diz çoktu. “Ana” feryatları içinde Dany’i ellediler.

Tamam o kısım var ancak dağların anasının eteğindeki gölden çıktığından kadınların eğildiği kısımı diyorum dağların anası vaes dhotrak da ya ordaki khalasarların dany ile birleşerek diz çökeceğinden bahsediyorum ben :smiley: yani o nokta benim demek istediğim

Haa görmemişim. :stuck_out_tongue:
O dediğin de Dothrakların anası gibi birşey vardı. Khalessileri, Khal öldükten sonra koydukları yerdi herhalde unuttum. O olacağını düşünüyorum.

Aynen bakalım ben esir düşeceğini zannetmiyorum meeren savaşında katılır dany khalasar ile birlikte de o kısım çok karışık victorian tyrion marwyn falan kesin bişeyler yolunda gitmeyecek

kraliçe adayımız.
alkışlıyoruz :cool:

sevinmek için sevmedik, biz senin köleleri özgürleştirme çabalarını sevdik.

+1 Long live the Queen pardon Khaleesi :cool: :wink:

Serinin Sam ile birlikte en balon karakteri nefret ederim kendisinden

Daenerys’a gıcık olup hem seriyi okuyan hem de diziyi izleyenleri anlamıyorum. Kitaplarda en fazla yer tutan iki karakterden biri Daenerys. Dizide en fazla görülen üç karakterden biri Daenerys. Hem sinir olup hem takip etmek çok zor olsa gerek.

o ne şacma bir düşünce bir kisinin bu seriyi takip etmesi için illa Dany,i sevmesi lazim bu mantıkla sende Stannis,i sevmiyorsun i zaman izleme diziyi okuma kitabı

ben düşünce belirtmedim saçma düşünce diyorsun. yorumumda hiçbir yargı belirten ifade yok. anlamıyorum dedim, çok zor olsa gerek dedim. evet ben stannis’i desteklemiyor olabilirim ama nefret etmiyorum. onlar sadece bir seri karakteri neden nefret edeyim. belki biraz robert ve joffrey’a sinir olmuş olabilirim, ama onlar da çok az rolü olan karakterlerdi öldü gittiler. ama mesela stannis çok yer kaplasa zor olurdu benim için okumak.

Düşünce yapını çok beğendim :rolleyes: