Daenerys vicdansız mı ?(spoiler içerir)

Tekrar izledikten sonra 1. sezonu Viserys Dan’e çok acımasız şeyler yapmış ama onu öldürmemiştir bu videoda Viserysin yalvarmaları beni üzdü açıkcası Dan “Bırakın” dese belki kurtulcak Viserys ama sanki hoşuna gidermiş gibi ölümünü izliyor abisinin size soruyorum Dan Vicdansız mı ?

Bebekliğinden beri onu herşeye zorluyor ejderhayı uyandırmakla tehdit ediyor en son olarakda çocuğunu öldürmekle tehdit ediyor yeter yani.

Çok afadersiniz ama bukta olsa abidir :S

Öylede öldürmüyor bebeği ayrıca Viserys olmasa belki Dan’e kim bakcaktı tamam çıkar meseleside sonunda İ.Morpisin yanında onu koruyan Viserysti

Bence ne olursa olsun bunu yaptırmamalıydı.Çok gereksiz bişeydi bu çünkü son Targeryan’lar onlar.Ayrıca onun son akrabası ,ailesi… Yapıldı hadi ne gözünü börtletip (börtletmek neyse) bakıyosun ki?

Dany istesede kurtaramazdı Viserys’i adam zaten Danynin karnına karnına kılıcı dayamıştı Drogo onu yaşatmazdı .

Yani bence de öldürtmemeliydi, sonuçta ağabeyin yani öldürülmesine izin vermesiyle öldürmek nerden baksan aynı şey :s

Orda bende açımıştım Viserys’e… ben aslında Visy’i seviyordumda o da Martin’in gazabından kurtulamadı :S

Bende seviyordum Vis’i.

Ben buna vicdansız değil de soğuk kanlı derim ayrıca yaptığı mantıklı değildi ne kadar ona kötü davransa da abisi hem de Targaryen belki Drogo’yu durduramazdı ama denemeliydi en azından.

bende viserysi üzüldüm orda taçı duyunca ne kadar sevinmişti:(
ama drogo onu yaşatmazdı

[spoiler]
5.kitap spoil

kızın üzrine gitmeyin zaten sonra başına ne geliyorsa vicdandan gelicek:D[/spoiler]

açmıyorum spoileri senin çok tehlikeli

Çokda spo değil.

Viserys’i öldürtmeseydi şuan Kraliçe olarak anılmazdı.
Abisi onu mutlaka engellerdi. Hatta ayrılabilirlerdi. Viserys Dany’e mutlaka ihanet falan ederdi.
Viserys vs. Daenerys olurdu :slight_smile:

Fazla süzmeydi o Viserys ölmeden önce,Viserys ölünce bi havalara girdi en son ben kaldım amanda gidip İŞGALCİ(kime göre neye göre)'den tahtı alayım moduna girdi.Viserys ölmeseydi cesaret edemezdi bence.

Vicdansız!!! (benim kadar değil :P)

Viserys’nin tek basına o egoyla hayatta kalması imkansızdı, yani o zaman ölmese sonra ölürdü biraz erken veya biraz daha geç.

yok ölmesinde sorun yokda kılıc batırabilirdi drogo ölürken Dan’e yalvarması bakısı caresizliği ne biliyim üzdü beni

Aynen, ama ölümü daha beterde olabilirdi şarap tüccarı gibi atın arkasındada koşturulabilirdi buna şükretsin :slight_smile:

En azından tacıyla öldü :D.

asdadad :smiley: İçler acısıydı tamam gerçekten insan böyle durumlarda niye empati kurar bilmem ama onun yerine kendimi koymaktan alamıyorum kendimi kötü oldu tüm Targeryanların kökü kurusun ama böylesi beni bile üzüyor :slight_smile: