Danny ile İlgili

Arkadaşlar kafama takılan iki nokta var forumdaki konularada baktım ama bi türlü aradımı bulamadım

Dany son PoV da böğürtlenleri yedikten sonra zehirleniyo ve kanlı ishal belirtileri göstermeye başlıyor ve kanda görüyor ki kan, kanlı ishalin belirtilerinden biri aynı zamanda.

Birde şuan net hatırlamıyorum ama bir kehanet vardı ejderhalarla bir erkek çocuk diyarı kurtarıcak falan gibisinden sanırım ve kehanetten bahseden kişi şunun gibi bir cümle kuruyodu ‘‘Evet ejderhalar geldi fakat erkek yerine bir kız’’ yani Dannyi kastetti ve halihazırda geri dönen bir targeryanımız daha var yani kehanetteki gibi erkek ve ejderhanın soyundan geliyor.Ejderhalarında anneleri bile olsa pek söz dinledikleri söylenemez yani bi anne farkı göremedim ben Danny ile ejderhalar arasında, kaldıki zaten ejderhalar farklı yollarlada kontrol edilebiliyormuş.Yani ejderhalar tamam ama Danny ? Bu noktada acaba Danny aradan çıkarılabilirmi siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

Bu arada aklıma çok takıldığı için yazdım net hatrılamadığım ve atladığım yerlerden dolayı olayları yanlış bağlamışta olabilirim seriye daha hakim olanlardan yardım istiyorum.Fikirleriniz nedir?

kanlı ishaldense çocuk düşürdüğü daha olası bir ihtimal. çünkü adet gününü falan sayıyordu. o dediğin kehaneti hatırlayamadım ama demek istediğin üstad aemon ise o vaad edilmiş prens’ten bahsediyordu sonra da ejderhaların cinsiyeti yoktur belki de biz kelime hatası yaptık prens yerine prenses de olabilir diyordu. benim fikrim şu ki aegon gidici. çok önemli bir rolü olsaydı dizide çıkardı. belki ilerleyen sezonlarda karşımıza çıkarsa o zaman fikrimi değiştiririm.

Danny hastalıklara bağışıklı diye biliyorum ben. Targenyanlar da böyle bir özellik var. Çocuk düşürmüş olması daha mantıklı.