Dany ile ilgili yardım

kitabı okuyan arkadaşlar dany dizde söylediği gibi drogoyu öldürürken
’Güneş batıdan doğup,doğudan battığında nehirler kuruduğunda ve dağlar rüzgarda yaprak gibi savrulduğunda bana geri döneceksin’ diyo mu yoksa diziye özgü bişi mi?

galiba orda da diyordu ben bir bakıyım

baktım aynısı var. Zaten ilk sezon fzzla değiştirmeden yapmışlardı sahneleri

süper o zaman :smiley:

Drogo diziye geri gelmiyor bildiğim kadaryla tekrar dizide birlikte olmaları gibi bişey yok 4. ve 5.sezonda, hatta dany ilerde başka bir prensle evlencek galiba ama ins. 6.sezonda tekrar birlikte olurlar demir tahta en çok drogo yakışır

bide 2. sezonda khal drogo’yu bir sahnede gördük ya o da varmı kitap da?

Evet Rhaegar var mı ? =)

orası yok gakiba. Öyle hayaller falan görüyor. Meselz rhaegar ve karısını görüyo ama khalı görmüyor diye niliyorum. Ben bakıyım tekrar

Rhaegar ve Elia’yı görüyor keşke dizide de olsaydı :frowning:

Doğru biliyorsun. Rhaegar ile Elia’nın bi muhabbeti var Aegon VI için. Ama Khal sahnesi yoktu…

bir kadının yanında üç cüce görüyor. Sonra insan etinde ziyafet çeken birleri var. Sonra willem darry i görüyor. Daha sonra Rhaegar Elia ve Aegonu görüyor. En son Pyat Pre yi görüyor ama o da sahte ve merdiven çıkıyor ölümsüzlerin yanına gidiyor.

Hatta 2 kez ölümsüzleri görüyordu. Biri şaşalı mitolojik tanrı tipi diğeride ses ile mi neydi…

Hatta 3 tane kehanet veriyorlar Dany’e. 3 kere ihanete uğrayacağına dair. Biri aşkta, biri parada, biri de neydeydi unuttum :stuck_out_tongue:

barristan selmy jorah mormunt’un ilk başlarda yaptığı ihaneti çıkarıyordu ortaya o mu ?

Biri kanda, biri aşkta, biri altında…