Dany tyrion aegon

Tyrion Lannister’ın II.Aerys Targaryen ve Joanna Lannister’ın Oğlu Olduğu Teorisi Var Bide ben şöyle bir şey düşündüm Ejderhalarla Dansta Tyrion Aegonu buluyor belki daha sonra dany le karşılaşırlar (hani 1. Aegon ve kardeşleri ejderhalara binip gitmişlerdi) eğertTyrion gerçekte Targaryense belki yine böyle olur.
gerçi tyrion ejderhaya binebilirmi cüce olduğu için orası ayrı

Niye binemesin, sakat Bran’a bile at binmesi için bi düzenek kurdu.
Kendine de yapar bi şeyler :cool:

Hani GRRM’nin her cümlesinden anlam çıkartıyoruz yaa, acaba bu düzenek üçüncü baş olmak için bir gönderme miydi, uçtum galiba :smiley:

Tyrion ejderhaya binebilir ama Targaryen olduğunu düşünmüyorum.

Tyrion’ı ejderha sırtında düşünemiyorum :slight_smile: devede kulak,ejderhada diş gibi görünür :smiley:

Targaryen olduğunu ve bir ejderhanın onun olduğunu düşünüyorum.
Belki de istiyorum.

bran e yaptığı şey zaten kendi kullandığının daha geliştirilmiş haliydi diye hatırlıyorum :slight_smile:

ejderhaya jaime biner çünkü aerysin oğlu o bence.

tyrionun ejdarhanın başı olması ve targeryenlerin dönüşü ile dizinin bitmesini isterim.

Tyrion Casterly Kayası’nın gerçek varisi bence. Fiziksel kusuru olmasaydı Jaime’den daha gösterişli bir Lannister olurdu. Halaları Genna’nın da dediği gibi Tywin’in gerçek oğlu Tyrion. Jaime amcalarına benziyor. Özetle Aerys gibi bir deliyle Joanna arasında hiçbir şey olmadı… Serinin sonunda ejderhaların sırtında dönen Targaryenlar’ı görmek istemiyorum. Bence Martin hiç beklemediğimiz bir final de yapabilir. Tarantino’nun filmlerindeki bol ölümlü finaller gibi bir şey olabilir. :slight_smile: