Dany ve jorah ? olabilirmi (spoiler)

Sizce dany ve Jorah mormont arasında birşey olma ihtimali varmı. ? İlk sezon finalinde dany Jorahı öpmüştü hatırlarsanız.Zaten Jorah seviyor Dany i yada Jorahın Dany e asılma gibi bir durumu olucakmı :smiley:

Jorah ilk bölümde Daenerys’e “çocuğum” diye hitap ediyor… Eğer başka bir etkileşim olmadıysa, yoktur. Bence bundan sonra olmaz öyle birşey, beklemeyin.

Ancak viserys demişti kardeşimi sevdiğini biliyorum diye.Jorah hiçbir kelime söyleyemedi ona.Çelişkili durumlar var bence Jorah seviyor Dany i ama Dany için aynı şeyi sözlemek zor gibi.Jorahı öpmesi ayrı bir muamma gerçi

Ateş ve buzun dünyasında bir insan iki hatta üç kişiye birden aşık olabilir, ergen kızlar gibi. :smiley:

Baristan Selmy ileride karşımıza tekrar çıkıyor Danynin ordusunun komutanı olarak tabi Dany paralı askerler edincek ileride bildiğim kadarıyla Jorah başta Danynin yanına Varys ye onunla ilgili bilgi vermek üzere yerleştirildi ve bunu ortaya çıkarıyor Selmy sonrasında yolları ayrılcak

Jorahmı bilgi veriyormuş :smiley: çakala bak .d

Evet… Benim kadrim kıymetim bilinmedi zamanında, bende oyunları böyle bozdum!

Sen iyi adamdın bence ogün cersei sana onu yaptığında hepsini öldürmeliydin :slight_smile: