Dark Shadows

[b]

Dark Shadows 2012 Konu; 1752 yılında Naomia eşi Joshua Collins ve oğulları Barnabas ile birlikte hayatlarına yeni bir sayfa açmak için yaşamış oldukları Liverpool şehrinden Amerikaya giderler. Aile her ne yapsada peşlerindeki belalardan kurtulamamaktadırlar. 20 yılın sonunda Barnabas Collins Meine bölgesindeki Collinsport kasabasının asi çocuğuna dönüşür. Collinwood malikhanesinin sahibidir artık çok güçlü ve zengindir. Birgün karşısına çıkan Angelique Brouchard ‘a aşık olur Angelique cadı kelimesinin bütün özelliklerini taşımaktadır. Angelique, Barnabası vampire dönüştürüp canlı canlı toprağa gömmüştür. 200 yıl sonra Barnabas kaçmayı başarır önceden kalmış olduğu malikanesine gittiğinde gözlerine inanamaz orası artık bir harabeden farksızdır.Barnabas 1972 yılın dünyasına alışması pekte kolay olmayacaktır.

Dark Shadows 2012 Yönetmenliğini Tim Burton ‘ın yaptığı filmin başrollerinde ise Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Eva Green yer almaktadır.

Dark Shadows 2012 sinemalar vizyon gösterimi 15 Haziran 2012 (Türkiye)[/b]

Gidiyoruz.

Johnny,Tim ve Helena olcak bi de gitmicez yani bizden kaçar mı :smiley:

Sizden kaçmaz. Bende nete düşünce inşallah. :redface:

The Addams Family çakması olarak görünüyor buradan ama bilemedim.

Herkeste aynı fikri uyandırıyor sanırım,bende ilk aynı şeyi düşündüm.
Ama yine de izlicem Johnny var sonuçta

Sinemada izlemek ayrı keyif, Johnny’i izlemek ayrı keyif. olumsuz eleştiri çok aldı. yorumların çoğu beğenilmediği yönünde. Ben başkalarının yorumlarını pek önemsemediğimden kendi fikrimi oluşturmak üzere gittim ve çok beğendim :slight_smile: Ki isterse kötü olsun Johnny varsa sinemada izlerim o filmi ben :slight_smile: Tim’in diğer baba filmlerinin yanında biraz basitimsi dursa da yine de buram buram Tim kokuyordu film :slight_smile: lafın özü şu ki gayette izlenebilir nitelikte olan bir JTH filmi. beğendim tavsiye de ederim hatta ettim gitti.

Herkes gitmiş, oturduğum yere gelmedi bile! Nasıl yani? IMDB’de de 27 Temmuz diyor?

İstanbul , Ankara , Eskişehir gibi bikaç şehirde daha da erken girdi vizyona. ben Sakarya’dayım vizyona gireli 2 hafta oldu olmadı. Sakarya’ya geç geliyo diye şikayet ederim daha vahimi de varmış

en büyük aşkım, hayatımın anlamı olan …wait for it… eva green (johnny depp diyeceğimi sandınız di mi?) var ölürüm.ama film cidden çok kötü.burton severim lakin bu sefer olmadı. helena bile kurtaramadı o derece.

Çok kötü biraz ağır gibi sanki :slight_smile: ama kişisel görüş saygım sonsuz …

Şahsen filmde oldukça eğlendim.Hatta bir çok yerde baya da bi güldüm.Genel olarak beğenilmemesinin sebebi Tim Burton’dan beklentinin yüksek olması bence.Mükemmel bir film olmasada ben eğlenerek izledim.Beğenip beğenmemek ise nasıl izlediğinize bağlı ben 10/7 veririm şahsen.

sırf helena bonham için izledim ama iyi ki izlemişim.johny deep yine yapacağını yaptı :slight_smile:

Tim burton ve Johnny Deep ikilisi yine harikalar yaratmış :slight_smile: Çok eğlenceli bir filmdi :slight_smile: