Demir Taht ( Benim modellemem )

Maya programında yaklaşık olarak 10 saatte yaptığım Taht yorumlarınızı bekliyorum :slight_smile:
kaplamasız hali

Maya 2011 + V-Ray + Photoshop programlarını kullandım detaylı resim için

Çok iyi.

Rengini taş grisi gibi bir renk yapabiliyorsan daha iyi olur.

Güzel olmuş :slight_smile:
10 saat ? :smiley:

ichigo - teşekkürler - robb - rengi taş gri olan halide var ama kaplama sı bu şekilde daha iyi duruyor onuda eklerim şimdi . - Ramsay çalışma 10 saat sürdü :slight_smile:

Bir işsiz daha katıldı aramıza. 10 saat ne demek ya :slight_smile: Tamamiyle senin tasarımın mı?

10 saat ne ya baya uğraşmışsın ellerine sağlık +rep :slight_smile:

Tabii sürer. Karakter tasarımı yapmamış eyiki ömrü giderdi. Bu arada renk falan kusurdan saymayın. Bunu yapmak emek ister. emekte kusur arama.

Eline sağlık çok güzel olmuş. Kılıçlar dikkatimi çekti, hep aynı. Aynı modeli üst üste mi koydun :smiley:

Hea bi de keklemiyorsundur inş bizi :smiley:

10 saat uğraştığın için + rep :smiley: güzel olmuş.

İlk olarak işsiz değilim paramı bu meslekten kazanıyorum :slight_smile: 2.si kendimi geliştirmek için böyle bir modelleme girşiminde bulundum ve evet hepsini kendim yaptım tabi aralıklı 10saat , kılıçlara gelince kılıçlar aynı farklı kılıç yapıp kullanarak yapmaya çalışmak günler alır o yüzden o kadar detaya girmedim. Olumlu yorumlarınız için teşekkürler ve modellemede benden daha çok bilginiz yoksa eğer ders verici nitelikde eleştiri yapmazsanız daha uygun olur :slight_smile:

benim diğer çalışmalarımı incelemek için gezebilirsin galerimi :slight_smile:

Eline sağlık dostum. Emeğini gerçekten çok beğendim.

Çok güzel olmuş :open_mouth:

teşekkürler arkadaşlar :slight_smile:

Müthiş.

yapabilirsen birde kuzey tacını yap. :wink:

Kesinlikle Kuzey tacı ve diger kralların taclarını yap.

tac olayı kolay yapılır başka modellenebilecek şeyler bakıyorum diziden :slight_smile:

Hodor yap, bide küçük bi ada yap, kendi kendimize dolaşıp hodorlayalim ^^

Küp kafalı olmaz ama!