Despicable Me-Çılgın Hırsız

Renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir plan yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay’ı çalmaya karar vermiştir. Üç küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu kötü kalpli adamla karşılaştıklarında ise, hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı fark ederler: Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır.

Seslendirme
-Steve Carell
-Jason Segel
-Miranda Cosgrove
-Julie Andrews
-Will Arnett
-Kristen Wiig

can sıkıntısından açtım konuyu. izleyin tavsiyemdir. :smiley:

Steve Carell o adama çok gülerim :slight_smile: seslendirmesi de iyidir eminim. Bunu bir arkadaşım tavsiye etmişti telimde ismi hala kayıtlıdır hatta. Bakmak, incelemek nasip olmamıştı. şuan konuyu görünce şaşırdım :slight_smile:

Karakterden dolayı aksanlı seslendiriyor, güzel ama. Hem altyazı hem dublaj izledim. Ata Demirer’in seslendirmesi de harikaydı. Animasyon film olunca şaşırmamak lazım, çok severim animasyon. :smiley:

Animasyonda seslendirme çok önemli. Duyguyu, karakteri yansıtmak falan. İki sini de izlerim bende bakalım kim daha iyi :slight_smile: