Diablo 3

Çıkması beklenen oyun nihayet çıkıyor hadi bakalım :slight_smile:

Ben çok ufakken kuzenim oynardı Diablo I’i bnde onu izlerdim kaç yıl geçmiş 3ü çıkıyor oyun severlere hayırlı olsun.

O kadar beklenen oyuna çekilen reklam: http://www.youtube.com/watch?v=ramnxsJWNg0

Hiç bilmiyorum oyunu.Genellikle online oyunlar ilgimi çeker.

Diablo efsanedir. 3’ü ne zamandır bekliyordum. Çıkınca hayattan kopacağım :frowning:

Online oyunların tek başına olanları gibi düşün ama bu son oyun internet bağlantısı gerektiriyor oynamak için. diğer kullanıcılarla iletişime geçebilme şansı da veriyorlar bu sefer.

İyiymiş bakalım.Hala ilgimi çekemedi.

Diablo güzeldi ya. Hele ki bi ara komple Diablo2 oynuyordum . Malesef Diablo3’ü benim bilgisayarım kaldıramaz. Ama oyun genel olarak hikayesiyle, oynanışıyla, pixel pixel olmasına rağmen ilgi çekici olmasıyla efsane olmuştu. Bakalım Diablo3 nasıl olacak. Bu arada bir adam Diablo3 oynarken ölmüştü galiba. 3 gün felan aralıksız oynamış. Öyle böyle değil.

önceki oyunlarla senaryo bağlantısı var mı ben öncekileri oynamadımda

Senaryo bağlantısı derken bende oynamadım lakin yoktur. Oyun zaten tek bi senaryo etrafında dönüyor oda 3 büyükler :smiley: . Bende oynamadım şimdi tam bilmiyorum. Ama görüntü , oynanış , kısayol , haritalar , karakterler vb. değişmiş hemde çok. Bir yerde 2.000.000 gibi bi karakter geliştirme olasılığı olduğunu okumuştum. Yanlışta olabilir.

Kargoya teslim edilmiş bugün yarın elime geçecek

Çıkışının üstünden 12 sene geçti hala oynatıyor kendini Diablo 2… 3.oyun grafik açısından doğal olarak üstüne çok şey koydu ama atmosfer,konsept,o müzikler falan cidden bir Diablo 2 daha gelmeyecek. Kısacası iyi bir hack n slash / RPG oynamak isteyenler gayet zevk alır ama bana kalırsa 2’nin devamı niteliğinde bişeyler bekleyenler için biraz vasat kaldı bu oyun en azından 12 sene bekletilmeye değmedi diyebilirim

Bende öyle düşünüyorum. (Gerçi oynamadım ama.) Grafik açısından, atmosfer açısından vb. bi Diablo 2 daha olmaz. Ama Diablo 3’te 12 sene üstüne iyi gelmiş olabilir.

İlla ki öyle sonuçta zaten oynayan oynuyor ama şu değişmez bi gerçek ki şu an bu oyunu beğeniyle oynayan kitelenin de büyük kısmı böyle düşünüyor,çok iyi bir oyun belki ama asla bi Diablo 2 değil. 2.oyunun sadece grafiklerini geliştirerek müzikleri,oyun içi detayları aynı bırakıp çıkarsalar daha çok beğeni toplardı nerdeyse :biggrin: Dragon Age oynayan arkadaşlar bilir o oyun için de aynı şey geçerli Dragon Age : Origins benim hayatım boyunca oynadığım en iyi oyunlardan biri hala yükleyip yükleyip bitiririm ama 2.oyun tam bir hayal kırıklığıydı,bu tip RPG oyunları çok göz önünde ve fan açısından büyük kitlelere sahip olduğu için böyle şeyler olabiliyor iyi fan olup sonraki oyunu beklemeliyiz artık ne yapalım :biggrin:

Elbette 2. oyunlar arada hayal kırıklığı oluyor ancak Diablo 2’nin 12 yıllık bir geçmişi var. Ha deyince Diablo 3 göz nurum olamaz. Bende arada Diablo 2’yi yükler oynarım. Grafikleri kötü olsa bile iyi olan çoğu oyundan daha iyi. Benim için herşey grafik de değil açıkcası…

Diablo 2 olmayabilir ama ayrıca piyasada olan hiçbir oyunda değil hatırlatıyorum ve zevk almaya bakın diyorum kıpps :smiley:

O kadar çok duyuyorum ki bu oyunu, sıkıldım artık. Her yerde görüyorum. Hayatımda daha önce hiç bu tür oyun oynamasam da gidip alacağım nedir bu diye. Hiç anlamam bu tür oyunlardan ama oynayacağım.

Aynı şekilde bende Diablo serilerini hiç oynamadım,
Çevrem bu konu’da baskı uyguluyor ama hiç oynamayı düşünmedim.
Gerçi benim oyun tarzıma benziyor ama online olmadığı için pek yanaşmadım.
Oynadığım oyunları online mmorpg-web tabanlı oyunlar ve
Tüm Football Manager serileri:rolleyes:

Ama yakın zamanda Diablo3’ü alıp deniyeceğim

Diablo 2 'yi oynadım ve hayran kalmadım desem yalan olur. Diablo 3 için bayağı kötü eleştiri yaptılar… Bunun için mi bekledik diye… Oyunu oynayan var ise forumda bir anlatsa güzel olur. Gerçekten o eleştirileri hakkediyor mu diye… Ona göre alıp almama kararı vereceğim… :slight_smile:

Şuan elimin altında ama akşam girebilirim büyük ihtimalle.
Hafta sonu oynar söylerim buradan :slight_smile: