Diğer dizilerdeki en yi Game of Thrones referansları

Herkesin vardır böyle garip bir mutluluk kaynağı benim mutluluk kaynaklarımdan biri de bir dizinin başka bir dizide konuşulması ve göndermeleri vesaire. Kendimde bir Geek olarak her geekin izlemesi gereken The Big Bang Theory’deki Game of Thrones (sadece dizi de değil) referanslarına bayılıyorum. En sevdiğimi de paylaşmak istedim. Siz de diğer dizilerdeki veya filmlerdeki Game of Thrones referanslarını atın biraz eğlenelim.

@oguzhanbudak ayrıca 5. sezondan 12. sezona kadar Sheldon Cooper’ın evinde bulunan Longclaw replikasını da es geçmemek gerek.images (28)

2 Beğeni

Brooklyn nine-nine sezon 1 bölüm 20
Hiçbir düğün Red Wedding’den kötü olamaz.:smile:

4 Beğeni

Bu bölümde de bayağı mutlu olmuştum. Yine birkaç yerde Game of Thrones referansı vardı B’99’da.

1 Beğeni

Hımym’de bir bölümde Barney ve Robin evlenirken kuzen olmaları ihtimali ortaya çıkmıştı. Barney Joff’un da anası babası kardeş ama Joff gayet iyi ve adil bir kraldı demişti(bilmeyenler için Barney kötü karakterleri tutup onları iyi görmesiyle meşhurdur)

6 Beğeni

Westworld 3. sezonda da Drogon vardı.

1 Beğeni

Gina’nın Tywin Lannister’a benzeyen biriyle çıktığından bahsettiği bir sahne vardı.

1 Beğeni

Rick and mortyde de ilk sezonda vardı galiba 1-2 yerde

Bir sahnede televizyonda kanal değişirken çok kısa gösteriliyor. Paralel bir evrende herkesin kısa olduğu ve Tyrion uzun olduğu için herkesin onu ayıplaması vardı. Bayağı hoşuma gitmişti.

1 Beğeni

daybreak dizisinde böyle bir gönderme vardı :wink: baya gülmüştüm

Ne tecavüzü be?
202002

1 Beğeni

Jaime God Lannister’cı kardeşlerimi direnişe çağırıyorum!