Dilek ve düşüncüleriniz

en az bi 284 gün var yeni sezona :((

Bu arada yüzük fanısın heralde ?

Baya gurur duymuştum.Hiç yoktan iyidir ya bu kadar bile yeterli :))

evet:))Bir zamanlar yüzükle yatıp yüzükle kalkardım.Şimdi got ta yaptığım gibi.ama son 2 senedir uzak kaldım.

Aynen zevkle oynadım ve bitirdim 2 kez :smiley: sonra sildim diğer oyunu amerikada gececekti sanırım ?

Yüzükünde 2 oyunu var bfme2 concuest :slight_smile: bfme 2 benım favorimdir

Öyle bir bilgiye nail değilim.Oyun çıkıyor ben oynuyorum.Fazla araştırmadım :smiley:

Öyle duymustum da bakalım zaten o oyun vazgecilmezidir :slight_smile:

aynen.prens of persia da çok oynadım.)

Oda harikadır cok severim cok oynamısımdır :slight_smile: skyrım i dene oynamadıysan

oynamadım.yazdım aklıma sağol;)

Hayatının hatasını yapmıssın sen dostum ozaman :slight_smile:

su vereydi iyiydi :stuck_out_tongue:

Keşke daha hızlı gelse diye bir dilekte bulunacağım fakat bu seferde kalitesi düşebilir diye vazgeçtim.
Aralardaki kesilen sahneler eklense iyi olurdu mesela kısa bir şekilde eklenebilirdi.

Örnek vermek gerekirse Jon’a yardım eden kısa parmak askerleri diyelim. Kardeşi bi’ an kayboluyor arası boşluk tabii bütçe meselesi ama 2-3 saniye eklemeleride garip olabilirdi…

Önümüzdeki Sezonu geriye dönük yapsalar. Robert isyanı , Ned’in Payke çıkarması v.s tadından yenmezdi heee :slight_smile:

Bran sakat kalmasaydı, Ned Stark ölmeseydi, Khal Drogo ölmeseydi, Stannis ilk savaşını kazansaydı, Robb Talisa ila evlenmeseydi ve keşke Jaime’nin elini kesmeselerdi. Her ne kadar sevmesem de orda çok üzülmüştüm.

Jon Snow Robert’ın öz oğlu ama Ned Stark evladı gibi yetiştirdi vay işe bak kardeş ya kız kardeşi için kendine başka karılarla yattı dedirtti.

• Keşke Robert ve Lyanna evlenip, mutlu bir şekilde Fırtına Burnu’nda yaşasalardı.
  • Keşke Jaime’nin kılıç eli kesilmeseydi.
  • Keşke kitap serisi bir üçleme olsaydı ve Kılıçların Fırtınası II’de bitseydi.
  • Keşke Rhaegar hiç doğmasaydı.
  • Keşke Stannis, Melisandre ile hiç tanışmasa idi ve Robert’ın sancağını kullansaydı.
  • Keşke Robert, Stannis’e haksızlık etmeseydi.

Keşke, keşkelerim olmasaydı…

Kitabı hiç yazmasaydı deseydin.