Dislike Butonu

Çok vasat yorumlar, berbat şakalar, kalitesiz cevaplar görüyorum. Görüyor ve üzülüyorum. Aklıma yatmayan her cümlenin sahibini evire çevire linç ediyorum vesselam, daha o kadar güçten düşmedik. Ancak bu da yetmemeye başladı. Ne yazık ki nefretimi artık kelimelere sığdıramamaya başladım. Çözüm basit, DISLIKE BUTONU…

Yapılan şaka komik değil mi? DISLIKE. Yapılan yorum mantıksız mı? DISLIKE. Sevdiğim karaktere laf mı edilmiş? DISLIKE. Bana laf mı söylenmiş? (söylenilmeye çalışılmış? :ddd) DISLIKE. Typo mu var? Anlatım bozukluğu mu var? DISLIKE KERE DISLIKE. Yazım yanlışlarınız yüzünden anksiyetem zirveye ulaştı, en kanlı dislike’lar benden çıkacak hazır olun.

Admin bu önerimi değerlendir; Youtube gibi, Ekşi gibi bir yer olur bura. Muhalefet dediğimiz şey dibine kadar yapılmalı, yaşatılmalıdır. Dislike butonu olmadan reel bir muhalefet söz konusu olamaz.

Nefret ve kin dolu, keyifsiz günler dilerim forum halkı.

İşin gücün millete laf atmak hemi. Kimin ne yaptığından sana ne yaw? Bunları yaparak komik veya eğlenceli olmuyorsun, gerizekalılara haddini bildirmiyorsun, aksine internette her halta tetiklenen kanser bir insan oluyorsun.

Sn Witcherer, ben bu foruma bol bol nefret suçu işlemeye geldim. Huzur bu forumu 7 Ocak günü terk etti.

Her sataşma girişimimin altında ismini görüyorum. Başarısız laf sokma çabalarını görüyorum. Görüyor ve üzülüyorum. Keşke dislike butonu olsaydı mesela, böyle uzun uzun yazmaz direkt basardım dislike’ı.

Allah Kur’an çarpsın, şu forumda ciddi bir mizahşör açığı var onu da ben tek başıma dolduruyorum. Komikliğim sorgulanmaya açık değil, salt bir gerçek bu. Bunun için de hayali dislike butonuna bastım. Tek bir yazınla 40 tane dislike aldın benden, tebrik ediyorum. Darısı diğer yandaş üyelerin başına <333

Başarısız laf sokmaya çabaları demişsin de, sebebini belirtmemişsin :). Boş yapmak oluyor bu :). Benin amacım laf sokmaya çalışmak değil. Dahil olduğum pek çok kişinin şikayetlerini kelimelere dökmek. Kanserlik ve komiklik arasında gözle görülür bir fark vardır. İnsanların sevdiği karakterleri sırf onları sinir etmek için gömersen, mizahşör değil kanser olursun. Ben forumda halen güzel troll yapanların olduğunu düşünüyorum açıkçası. @StarWolf olsun, @creas olsun, @Zeki_Lann olsun, @argos olsun her biri cidden komikler bence.

Aha arkadaşlarını yardıma çağırdı hahahahha :ddddd Kardeşiw kanser buluyor olabilirsin bu beni gururlandırır çünkü troll olarak verdiğin isimlerle aynı kategoride anılmamak şereftir benim için :dddd

Her lafıma damlayıp, müdahale etmen sana bir sonuç vermez ama :frowning: ‘Bu komiklik değil kanser bla bla bla (+30 yaş smiley’i x5)’ yazman da sonuç vermez. Eleştiride de kötüsün, onu da en iyi ben yapıyorum lol. Garson, Witcherer Bey’in masasına en temizinden, yanarlı dönerli bir (1) dislike daha.

Destek kuvvetleri çağırmadım ki, pek çoğuyla tek kelime konuşmamız olmadı hatta :d sadece komik bulmuşum. Sende arkadaşım olmalarına bağlamışsın :d

Arkadaşlarıma laf edilmesini de sevmiyorum, StarWolf’u gömmüşsün ve bende bunu eleştirdim zaten. Yine argüman üretmemişsin, ben ne diyim ki şimdi? :d mesela “eleştiri de kötüsün” demişsin. Neden kötüyüm :d bunu açıklamazsan hiçbir yere varamayız ki. Ben sana nedenlerini açıklamadan komik değilsin deseydim, bu sana batmaz mıydı?

Ah @svurgun ah. Yine Don quijote misali caka satıyorsun. Tamam en komik, en iyi, en zeki sensin :slight_smile:

Hayır hocam batmazdı. Burada edilen hiçbir laf bana batmaz. Zaten amacım bir yere varmak değil, dislike butonu istedim masumca, geldin ağlamaya başladın burada. Ne diyeyim, ne yapayım ki? Pasif direnişine devam et, svurgun denen nefret topağı, minik agresif banlanana dek kutlu yürüyüşüne devam et. Starboy ile de mutluluklar dilerim, çeyrek fiyatları epey yüksek ama size bir güzellik yapacağım. Hayırlı uğurlu olsun. Bu arada yazın typo kaynıyor yine, yazım kurallarından haberdarsan düzenle bir ara :ddd (tertemiz eleştiri örneğidir, feyz alalım.) @TheWitcherer

Sağ ol canım kankam xreas, o senin zekiliğin ve komikliğin. <33 @creas

Çok boş yapıyorsun, yapma…

Şuraya sadece bir gülücük atacağım

:smiley:

Moderasyon.