Disney LucasFilm'i Satın Almaya Çok Yakın!

Disney 4.05 milyar dolar nakit ile LucasFilm’i G. Lucas’tan satın alıyor ve Star Wars markasını kendince, yeni nesillere de ulaştırmak için kolları sıvıyor. Star Wars: Episode 7 için de takvimlerde 2015’i işaretliyor şirket. Disney ayrıca her iki, üç yıl arayla da yeni bir Star Wars filmi çıkarmayı şimdiden planlıyor. Başka bir deyişle yeni, taze bir üçleme daha uzun yıllardan sonra sinema salonlarında ki yerini alacak.

Zaten Star Wars’ın satılmayan, ticari uğraşlar için kirletilmeyen tek bölgesi LucasFilm kalmıştı, George amcamız sağ olsun onu da sattı. Ne diyebilirim ki , çocukluğumda heyecandan titriye titriye izlediğim seri kimlerin eline geçmiş. Bence büyük bir devir artık kapanmış oldu. Bundan sonra ne SW filmini izlerim ne de T.V dizisini, benim için Star Wars bitmiştir. Güç belanı versin George Lucas …!!!

Disneyin alması kötü olmuş :frowning: Bu yeniden çevrimlerden de nefret ediyorum. Ergenlerin eline düşecek…

Artık ellerin de ışın kılıçları ile şarkı söyleyip dans ederler…

Kardeşim 14 yaşında ve kendisiyle lightsaber arenalarında az karşılaşmadık.Ergen deyip geçmemek lazım.Üzüldüğüm nokta serinin ruhunun kaybolacak olması.Yeni filmlerin başrollerinde bu Disney conconları oynarsa bir de üzerine müziklerini bu adamlar yaparsa işte o zaman combo olur ve ben çok fazla kızarım (buraya küfür gelecek)

Marvel’ı da almıştı bunlar. Yazık diyorum ben.

Disney’in eline mi düşecekti bu seri… Yazık.

Şu fotoğraf… Lanet olsun.

Doymadı madaf*akırlar !!
Marvelden ne istediniz !

Lucas bakti yaslanmis yeni film cekecek hali yok satip son vurgunu da yapmis akilli bir sekilde. Hollywood’da isler ne yazik ki boyle yuruyor. Yaraticilik ve sanat arka plandayken yapimcilarin kontrolundeki bir somuru sinemasina donustu iyice. Lucas biliyor gelecek rezalet filmleri ama imzaliyor. Korku ustasi Carpenter remake antlasmalari yapiyor. Bilim kurgunun krali Ridley Scott Prometheus diye ne idugu belirisiz bir prequel yapiyor. Ama… Guillermo Del Toro,Lovecraft’in unlu hikayesi At the Mountains of Madness’ı çekmek icin butce bulamiyor. Koskaca Del Toro!

lan ben… neyse bir şey demiyorum

Ergenlerin diline mi düşecek?
abi zaten düşmüş daha ne düşsün…

Aynen katılıyorum.