Dizide görmediğimize üzüldüğümüz sahneler

Ramsay olaylarını görmediğimize sanirim hepimiz uzulmusuzdur… Ama benim en cok beklediğim şey arya jaqen a kendi ismini verdiginde jaqeninin kolunun altından yavaş yavaş bir bıçağın çıkmaya başlaması idi… :frowning:

ikinci sezonda arstan ile belwas ın olaya dahil olmayışı ve 3. sezonda bunu nasıl bağlayacaklar merak içerisindeyim…

dany’nin 2. kitabın sonunda ölümsüzler evinde gördüğü vizyonlar.çok heveslenmiştim ama görmek kısmet olmadı :’(

2.sezon için Reed kardeşlerin gözükmemesi. Jojen in gördüğü rüyaları falan Bran gördü hep.
3.sezon Reed kardeşler nereden çıkacak merak ediyorum

Bence de o pek olmamış. Muhtemelen ormanda falan karşılaşırlar.
Dany meselesine gelince, dizinin ilerideki sezonlarında ne nasıl olacağı belli olmadığı için kehanetler yayınlamak istememişler diye duydum.

Guzel konu,tesekkurler

-Bran’ın hikayesindeki Walder’ları,Reed’leri,Ramsay’i;
-Arya’nın kuzeylileri kurtarmak icin hazırladıgı çorba komplosunu;
-Bran’ın Üc gözlu karganin vucudunda Westeros’u havadan gezdigi sahneyi;
-Ve Catelyn’in kartal yuvasına cikarken yasadiklarinı gormek isterdim.Dizide sanki cıkmak cok kolay gibi gosterdiler ama okurken cok gerilmistim ben,dustu dusecek diye

ben de Harrenhall’un ele geçme olayını izlemek isterdim. bi de karabalığı nasıl göstermezler anlamadım :frowning:

Reed kardeşleri görmek isterdim. En eksik yön bu bence. 3. sezonda nasıl dahil olacaklar, sağdan soldan nasıl girecekler merak ediyorum.

Bakalım nasıl bağlayacaklar orayı ben de merak ediyorum:)

House of Undying’in olduğu bölümü GRRM yazmıştı benim bildiğim.