Dizinin 4K versiyonuna nasıl ulaşabilirim?

Game of thrones’u mevcut yasal izleme ortamından max 1080p olarak izleyebiliyorum. Malum ortamlarda da bulabildiğim kadarıyla görüntü kalitesi max 1080p (o da tam 1080 verimini verirse) Acaba bu kadar kaliteli ekipmanlarla çekilen bu dizinin, ulaşabileceğim max görüntü kalitesi nedir ? Blu-ray cd’ler satılıyordu bazı yerlerde hatırlamıyorum tam. ama s8 için çıkmalarına daha çok var gibi…

Yurtdışına bluray cd olarak satılıyor. Amazon ve benzeri mecralardan ulaşmak mümkün. Türkiye’de bunun şu anda resmi bir satış kanalı olduğunu duymadım. Farklı bir tecrübesi olan varsa paylaşabilir ancak eldeki verilerle sanırım sekizinci sezon için satışının başlamasını beklemek tek seçenek gibi duruyor.

Digiturk Play internet üzerinden maksimum 1080p yayına izin veriyor. Belki televizyon tarafında farklı bir opsiyon vardır?

Digiturk için şunu söyleyebilirim. 4K kutu yoksa görüntü kalitesi hüsran malesef. Ben 4k tv de hd yayında izledim gerçekten hüsrandı. Üşenmedim 5,3 gb lık momento versiyonunu indirdim şimdi flashbellekten tekrar izleyeceğim. Forum kurallarında download linki paylaşılıyor mu bilmiyorum o yüzden bişe diyemedim :thinking:

1 Like