Diziyi kitaba tercih ettiğiniz kısımlar

Başlığın hortladığını görünce yazma istedim depresti.Ne yazayım ? ne edeyim ? derken Bir altta ki başlıga gözüm ilisti ee tabii o zaman üstte idi.Cersei her zaman ki gibi ensest üzerinden elestiriliyordu.Lannisterler az yaa (zeki’nin kulağı cınlasın) vurun garibana dedim.Cersei mazlum pozisyonuna dusmustu buna el koyup,ivedilikle gonderme yapmam gerekti ne de olsa bir gecmisimiz var.az ekmeklerini yemedim.Bir zamanlar onlara hizmet ettim.Bugun Cleganeler hane ise bu Lannisterler sayesindedir.nankörlük yapmanın luzumu yok.Neyse,Sag elimde telefon,sol elimde tuzluk Düşündüm…Düşündüm… Düşündüm…ve Kefaret yürüyüşünü seçtim.Bu vesileyle her zaman ki çok bilmisligimle hem din tüccarlarına giydirdim hemde Ensest konusunun gereksizligine degindim.Yaptıgım yorum tamamiyle kamu spotu mahiyetinde idi.Bunu Cersei Lannister baslıgında da yapabilirdim ama üşendim.İste konu bundan ibaret sevgili @Argos hakim sensin,kır kalemim bu iş bitsin :relieved:

Helal sana kardeşim. Hem kadirşinaslığın hem de Christopher Nolan yönetmenliğinde çekilmiş kamu spotu niteliğindeki aydınlatıcı mesajınla beni kalbimden vurdun. Varsın konuya uygun olmasın sen yeter ki, yaz, kardeşim.