Dominic West, Mance Rayder Rolunu mu Geri Cevirdi

Hannibal Rising, The Awakening, The Hour gibi yapımlarda yer alan 42 yaşındaki İngiliz aktor, Huffington Post’tan Maureen Ryan’a Game of Thrones’ta kendisine teklif edilen bir rolü geri cevirdigini soyledi, Maureen Ryan ise habere soyle yer verdi;

‘’ Cesitli rollerde oynayan West’e başka hangi tür roller ile ilgilendiğini sordum ve bu konusmada Game of Thrones konusu gündeme geldi. ‘’

“Bana Game of Thrones’tan bir rol teklifi geldi ve ne yazik ki, diziyi izlemiyordum, ancak yeğenim ve babası 'Vay canına, “Game of Thrones” tek mükemmel dizi” dediler ve kendimi çok kötü hissettim, çünkü teklifi daha yeni reddetmistim." dedi West.

Peki West’e hangi rol teklif edildi? Kitapları okumadigi icin, rolu aklinda kalmamisti. Fakat rol almasının --West’e göre, Sean Bean’ın 1.sezondaki rolu ile aynı konumda ve ana karakterlerden birisi oldugunu dusunuyor-- “6 aylığına Reykjavik’te” olmasını istendigini soyledi.

Bir davette “Güzel ve iyi bir roldu. Bundan ileride pişmanlık duyacağım.” dedi hazin bir gülümsemeyle. “Benim problemim; 4 çocuğum var ve şu anda uzun bir süreliğine evden uzakta olmaya hazir degilim. Londra’da birçok işte yer alabilir ve hala evimde olabilirim.”

Dominic West’in yapi itibariyle ve rolun onemli, ana karakterlerden birini oldugunu soylemesi uzerine oyuncunun 3.sezonun en cok merak edilen ve beklenilen karakterlerden biri olan Mance Rayder’i reddetmis olma olasiligi konusuluyor.

Tühh fena iş kaybetmiş :confused:

Ben acikcasi West’i cok yakistirdim Mance Rayder rolune cok uyan bir yapisi var yani baya bir kotu olmus hem de geri cevirmesi