Dövme yaptıracağım fikirlerinizi almak istiyorum

Arkadaşlar resimdeki dövmeyi yaptırmayı planlarıyorum bir kaç güne. Acaba ne eklesem yada ne çıkarsam daha güzel bir dövme yaptırmış olurum ? Sizlerinde fikirlerinizi almak istiyorum

NOT : “one lan çöp adam gibi bir .oka benzemiyor” gibi yorumlar yapmayın lütfen minimal bir dövme çeşididir. Bu yorumu kız arkadaşım yaptı da ondan diyorum :smiley:

Twin pedal yok mu. :smiley:

Hiç yaptırma bence dövme felan sonra pişman olanlar doktor doktor geziyo dövmeyi sildirmek için.

Batari galiba.Tabi bu el çizimi sanırım,kalemle ? :slight_smile:
Profesyonel eller ile yapılınca daha iyi bir görsele sahip olabilir,neden olmasın güzel buldum ben.Senin de genelde alanın bu tarz olduğu için seni yansıtır.

Ama sen kpss sınavına girmek istiyordun sanırım,onu bir araştır devlet memurlarında dövme sorunu var mı diye.Gerçi çoğu devlet memurlarında var ama öyle kollarında felan değil omuz,ayak vs gibi normal kıyafetler üzerinde görülmeyen yerlerde.

Çok basit durmuş bence , götür adama sana bir Mike Portnoy baterisi çizsin ehe. Daha profesyonel hali , daha estetik durur bence. Sonra pişman olmayasın

Yapmtırma sonra pişman olursun çıkartırmak için doktor ararsın.Ama kararlıysan yaptırmaya farklı bir tarzda yaptır bence, çok basit duruyor gibi :slight_smile:

Katılıyorum daha iyi olur :slight_smile: İlerde sorun olmaması açısından en iyisi böyle yapman.

Biraz daha belirgin olsa çizgiler ve hafifte gölge olsa 10 numara olur. Bir şey daha söyleyeyim ilk önce kalıcı gibi geçici dövmeler var 60-70 liraya 3-4 ay kalıyor ondan yaptır baktın hoşuna gitti sonra kalıcı yaptır bence. Ben American History X’i izleyip sol göğsüme Göktürk Bayrağındaki kurt başını yaptırmıştım bu şekilde.

Önce nerene yapacaksan alkolle falan temizle sonra düzgünce çiz.Çizdiğin yerlerin derisini soy düzgünce ağzı alkolle temizlenmiş bişeyle sonra düzgünce tükenmez kalem mürekkebi sür oralara :slight_smile:

Ama ters bişey olursa karışmam bunun gibi tıkla

O nedir abi ya ? :smiley: Benim deri zaten hassas bide onu yaptımmı tam olur işte :smiley:

Bu arada yorumlarınız için teşekkürler. Mike Portnoy davulu çizdir demişsinizde arkadaş onun davulu çizdirmek için sırt falan lazım öyle davul kol a falan çizilmez ayıp :D. Kol un iç kısmına yaptırmayı planlıyorum. Kışın gözükmez de yazın devlet dairesinde sıkıntı yapmaz inşallah. Onu iyi akıl ettiniz. Bir araştırayım onu sağolun =)