Eddard'a Yakılan Ağıt

Demir Taht’ın leş kargaları,
Toplandı bir bir.
Yeni yetme bir genç,
Aldı başını yürüdü.
Taht kaldı korunaksız,
Taht kaldı sahipsiz.
İradesi Lannister olan,
Yeni yetme bir genç.
Kuzeyin aslanını,
Bir hiç pahasına gözden düşürdüler.
Şanmış, şöhretmiş
Önemli değil hiçbiri.
Kaydı ellerimizden,
Kuzeyin bu onurlu aslanı.
Kaydı ellerimizden,
Demir tahtın koruyucusu.
Kaydı ellerimizden,
Gönüllerin baş tacı.
Yeni yetme bir genç,
Hırsları uğruna,
Harcadı bir devi.
Ama kuzey unutmaz,
İntikam acıdır ve onlar,
Er geç layığını bulurlar.

Sen bu isi biliyorsun ya :smiley:

Hani Aerys’e ağıt?

Aerys ağıdı hak ediyor da sanki :smiley:

Hakaret kabul ederim bu dediğini. :smiley:

Lannister ve Targaryen’lere ağıt yazmak pek içimden gelmiyor nedense. Al birini vur ötekine :smiley:

Leydi Taşkalp <3

Monşer ne yaptınız öyle… Rezil ettiniz hanemizi; yere atıp üstüne bastınız.

yalnız bildiğin gel unco bana kız demişsin yani :smiley: lannis ve targ ya tuttuğum tek haneler yani, şu tahta oturiyim hallederiz neyse :slight_smile:

Estağfurullah o nasıl söz öyle :smiley:

Gözcülere fark etmez efendim, ötekiler dibimizde ha, sur’un kapılarını açmamıza bakar iş. Westeros kana bulanır :smiley:

he ötekiler kapı açılıncada direk sizinle akraba olucaklar can dostu olucaklar dimi :smiley: sizden bir adam kalmayana dek aşağı inmezler gerçekten

Onları bir şekilde yola getiririz, önümüzde örnek var sonuçta surdan gidip ötekilerle yaşamış surun adamı var yani :smiley:

o biraz zor diyorum ben :slight_smile: night’s watch konusuna benzedi bu yine neyse :smiley:

Aynen, neyse bu konuya devam edecek olursak sizi sura bekleriz efendim. Çok misafirperverizdir bu arada :d

oraya geldiğim zaman çay içecek yer bulamayabilirsiniz ama, ya üf bak yine başladım neyse, sen mutlu ben mutlu, kingslandingede seni beklerim, hiç misafirperver değilizdir geldiğini sen söyleyene kadar anlamayız zaten, istediğin gibi gel git oh :smiley:

Teşekkürler almayalım. 2. sınıf insan muamelesi görmek istemiyorum :smiley: