Ehliyet Sınavı en zor kısım?

Ehliyet alanlar motor zor ezberle diyorlar aslı var mı ? yoksa en zor kısım başka yer mi ?

Evet motor zor -bilmeyene-

Ya abi bırakın ben 14 yaşındayken çıkmış soruları çözüyordum. En fazla 2 -3 yanlışım çıkıyordu. Direksiyon iyi degildi onu da yapıyorum su aralar. 18e girdiğimde alcam

Ezberin kuvvetliyse zor olacağını sanmıyorum motorun…
Ben ne direksiyon ne motor, ilk yardımda çuvallarım kesin.

qweqwe kullanmayı bildikden sonra ve o kadar alıştırmadan sonra uygulamada sorun yaşayanlar varsa zaten hiç ehliyet almasınlar zaten .D

yok benim direksiyon iyi 3 senedir kaçak sürüoz :smiley: trafik işaretlerini felan karıştırıom neyse az bakiyim

Ben geçen sene kullanmayı öğrendim ama motor konusunu bilemicem.

Zaten bayansanız ve motor ile ilginiz yoksa -ki cinsiyetten dolayı araba konusunda babalarda bilgi vermez bu konuda- ve sadece kursda görürsünüz o yüzden aşırı derecede zor gelir.Bir çok bayan motor sınavından kalıyor zaten.

Ben ender olanlardan olacağım, biraz daha bekleyin, eheh… Ben de Erhan gibi arada bakıyorum böyle sorulara, ilk yardımda sağ olan adamı öldürebilecek kadar bilgisizim, diğerleri iyi, çalışırsak yaparız :smiley:

Babanın arabasıyla hava mı atıyorsun hı?

Eniştemin. Babam canımdan çok arabasına değer verir.Asla kullanamam

Buradan gerekli bilgileri alabilrsin.Umarım başarılı olursunuz.

Babalar araba vermez kaçıraksın baban ne kadar iyi sürsende vermiyor

Kesinlikle. Küçük bir çocukken arabanın kapısını açtım hareket ederken. babam frene basıp aşşağıye indi ve kapıda zarar varmı diye baktı.

Ben başka bir dünyada mı yaşıyorum ?
Arabalara ilgim olmamasına rağmen küçük yaşda babam arabayı zorla öğretmeye çalıştı…Öğrendikden bir yıl sonra kendisi direksiyona bile geçmedi-ancak şehir içinde oda o zaman ehliyet yok diye-

Arabalara karşı hâlâ ilgim yok ama mecburiyetten :smiley: Motor sevdam var :frowning: -bunada babam karşım çıkar-

Benim de babam kullandırır, sorun etmiyor :smiley:

Senin dünyanda atom savaşı hiç olmadı ve rönesans 1000 yıl erken yaşandı.

oh babaya bak motordanda ben hiç hoşlanmam 2 teker sonucta daha tehlikeli

Severim de pek aktif değilim ne yazikki :frowning:

Para olcak sundan alcaksın
Toplam 9.992,00 TL(2.el araba alırsın) :smiley:

örümcekte güzel

7 Taksit (67,00 TL) Toplam 536,00 TL dır.

Ehliyet sınavında hiç bir şey yok.Son 10 ehliyet sınavının çıkmış sorularını al.Dikkatlice çöz.Tekrar Tekrar çöz.Soruları ezberle yani.Sonra git gir sınavında.Ben 15 dk da bitirdiğim hatırlıyorum.Ama 30 dk geçmeden salmadıkları için beklemiştim.

Hiç kafaya takılcak bir sınav değil.Sana Motordan örnek bir soru

Araçta soğutmayı hangisi sağlar?

A)vantilatör pervanesi
B)Yağ filtresi
C)Yakıt Pompası
D)Hava filtresi

Tabi hepsi böyle kolay değil.Bazıları bilgi ama dediğim gibi o soruları çöz ve gir.