Emilia Clarke 3.Sezon Sohbeti

Game of Thrones 31 Mart 2013’te HBO’da geri dönüyor ve Emilia Clarke, karakterinin (Khaleesi, Daenerys Targaryen) gerçekten sorumluluk almaya hazır olduğunu söyledi.

Pazartesi günü “Jimmy Kimmel Live”'da “Sezon 3’te, Khaleesi kendine karşı daha fazla güven kazanıyor.” dedi.

Emilia, HBO prodüksüyonunda Dany rolünü garantilediğinde drama okulundan yeni mezun olmuştu. Ve bu Pazartesi, dizide çıplak sahneleri olduğunu ailesine nasıl açıkladığını ortaya döktü.

Gülerek “Bu benim anneme ve sonrada annemin babama söylediği birşey oldu…babamla yan yana olmadığımız biryerde.

Bence babam, bir işim olduğu için oldukça memnundu.” dedi.

Emila, çıplak sahnelerinin asıl serinin fanı olan amcasını şok ettiğini belirtti.

Geçen Noel amcam Ken’den aldığım tepki babamınkinden daha fazlaydı. Amcam Yorkshire’den ve Noel bitmişti… Ama bence amcam o sahneleri gördüğünde paniğe kapılmış gibiydi. Ölü gözlerle bana kısa bir bakış attı ve "Emilia, bana söylemedin! Bu kadar uzun çıplak olacağını bana söylemedin!” demişti.

Amca Ken’in Sezon 3 ile ilgili endişelenmesi gereken birşey olup olmadığını sorduğumuzda, Emilia “Olabilir!” cevabını verdi.

annesi babasına söylemiş akjskljasd türk ailesi mode:on

astapor daki sahneyi çok merak ediyorum umarım ejderleri yeteri kadar büyütürler :slight_smile: ve umarım uçtuklarını görürüz(denizde drogonun uçması felan)…

astapor sahnesinin olacağını düşünüyorum. çünkü orada bence dany de nasıl değişimler olduğunu görüyoruz. fakat uçma sahnesi olmaz bence.

Programı izleme fırsatı buldum,3. sezonda kendisinin tam anlamıyla bir badass olacağını söyledi. Gerçek hayatta bir kavganın, mücadelenin içinde oldun mu sorusuna verdiği yanıt çok şahaneydi, vietnam’da bir fahişe tarafından yumruklanıyormuş 2 hafta sonra drama okulu seçmelerim var diyerek oradan kaçmış falan, çok sempatik tatlı bir insan.

bunun videosunu bulup çevirmem lazım :d

Amcası haklı ben olsam ben de kızardım ama izleyenler için soyunması iyi.

Ben en az khaleesinin sahnelerini merak ediyorum şahsen,bu sezonki hikayesi cok bayat maalesef :frowning:

bran ve rickon sahneleri çok güzel olacak bence :smiley:

Eğer Rickon ve Osha bu sezon Bran’dan ayrılacaklarsa,onların ne yaptığını ilk 4 kitabı okuyan ben bile bilmiyorum,güzel olucak evet :smiley:

genel olarak merak ediyorum şu çocukları çekseler bir an önce bir de yıldırım lordunu merak ediyorum