Emilia Clarke

oyuncular

Profilimdeki resmi ilk gördüğümde benim heryerim tutulmuştu :slight_smile: normal yani…

her yerim derken yanlış anlamalara mahal vermeyelim lütfen :slight_smile:

bu kadar güzel olması haksızlık.

Biraz abartmış olabilirim… Ama o resimde kız resmen tanrıça… Böyle bir güzellik görmedim ben kardesim… Neyse… yanlış anlaşılma olmasın diye uğraşırken sanki yanlış anlayın yanlış seyler var demis gibi oldum… :smiley:

bu aralar bi broadway filminde rol aldığı karaktermiş galiba bu resimler…

Aşık bir adamın sevdiği kadını gördüğünden daha güzel değil ama ortalamanın epey üzerinde kabul ediyorum :slight_smile:

Ama dunyanın en güzel haksızlığı… :slight_smile:

Sevgilisi vardı noldu haberi gelmiyor? =)

bi + ∞’da bende olsun

Çok tatlı bir hanımcık özellikle “blood of my blood” olduğundan saygımızda sonsuzdur ateşim emrine amadedir :slight_smile:

Diziye ilk başladığımda mükemmel derecede güzel gelmişti ama 2.sezonla birlikte aşırı derecede güzel olmadığını fark ettim. Tabi yine de güzeldir candır biricik Khaleesimizdir. Oyunculuğu da iyi rolüne yakıştığını düşünüyorum.

Bu kadın bildiğin elf ya.O ne güzellik öyle.Hele o aksanı

erkeklerin ayılıp bayıldığı ama makyajsız hali ucubeye benzeyen pek çok ‘‘güzel’’ oyuncunun aksine kendisi makyajsız bile güzeldir.

Grip bence, doktordan 2 günlük rapor almış.

nedense dizi fanları o dizide oynayan güzel kadınları tanrıça ilan ediyor. aynı şey doctor who’da karen gillan, merlin’de katie mcgrath şeklinde yaşanıyor. ama tabi gerçekten güzel,yani güzel ama çocuksu bir güzellik. anlatmak istediğim bu. ben 16 yaşındayım ama onun ablası gibi dururum yanyana gelsek. yani sanırım anlatamadım ama, ya neyse o “barbie peri kızı”. venüs değil. o yüzden ona yapılan güzellik yakıştırmaları tuhaf geliyor.

ohhh, çok şükür bitirebildim yorumu

kız fena değil ama dünya güzeli, ayılıp bayılacak kadar güzel de değil. zaten bu dany’yi ilk gördüğümde oyuncu güzel olduğu için değil karakteri yüzünden sevdim

Lokkum gibi hatun…öhöm öhöm yani çok hoş bir hanım kızımız.Kıskanmayınız :slight_smile:

bu laf kimeydi?

emilia clarke için dedim lokum gibi hatun diye…kıskanma meselesine gelince o da üzerine alınan herkese :slight_smile:

fena pişti oldum:D:D şaka ben ondan büyük görünüyorum bi’ kerem:D