Emilia Clarke

oyuncular

şimdi büyük görünmek farklı bir mesele.mesela rahmetli babaannemde büyük görünürdü emilia clarke tan …hemde öyle böyle değil…Allah için güzel kız Danyihemde çok şirin.Allah sevdiğine bağışlasın.

Saçları koyu renkken çok daha güzel.

bende ana katılayım, daha fazla rezil olmayayım.

resme bir daha bakıyorum ne kadar sevimli ve sempatik bir tipi var. güzel de. ingilizcesini de dinleyerek anladığım kişilerden daha ne olsun:)

Kim ne derse desin bence çok güzel…

kendisi şu sıralar broadway’de breakfast at tiffany’s oyununda rol alıyormuş.

güzel valla

Hoca dedi ; bunlar ne ?
Hocam üç beş yanık yarası
Sanki sanırsınız ki psikopatın Allah’ı.
Ama bilmezsiniz ki o üç beş yanık yarası
Yeşil gözlü Daenerys’imin hatırası

Çal keke çal :slight_smile:

Edit : itz dı yavşama, detz dı yavşama !

Bir kaç gün önce Game of Thrones Blu-Ray videosunda boy göstermiş oyuncudur. İnsanın tekrar tekrar izleyesi geliyor :smile:

bi tek ben beğenmiyorum sanırım kendisini… öyle ahım şahım bi güzzelliği yok yani… şahsi fikrim; Natalie Dormer’ın, Rose Leslie’nin, Ellie Kendrick’in yanında kendisine b.k yemek düşer…

Yalnız değilsin :smiley:

Dizide sarışın olmasına rağmen gerçek hayatta siyah saçlı. İlk araştırıp gördüğüm zaman şaşırmıştım lakin bir kadına hem siyah hem sarı saçın yakıştığını görmüş olmuştum. Dizide en sevdiğim ve yaptıklarını en sevdiğim karakter.

Sarı saç, siyah kaş ahsjsksjs Orjinal saçı olmadı belliydi zaten shakdjld

[align=left]deleted[/align]

Kaşlarının arasındaki köprünün imar iznini kim verdiyse acil görevden alınmalı.

Hele sükür perdeler kalkmıs

Bu aralar msn loginde resmi var galiba :tongue: ?

Güzelliği bence çok abartiliyor

oynadığı karakterden nefret etsemde kendisine hayranlık duyduğum çok tatlı/sempatik/güzel bir ablamız

Broadway sahnesine çok yakışan oyuncu. Sanırım yaşıtlarına göre gelebileceği en iyi yerde şu an. Broadway’de oynuyor, Daenerys Targaryen gibi bir rol kendisine emanet edilmiş.

Dizide birden farklı lisanda konuşan tek oyuncu. Dothraki, Valyrian, Ortak Dil, üç ayrı dil tek karakter. Ve bir yandan rol yapıyor. Ejderhalarla olan sahnesinde kamera önünde yapayalnız aslında. Dizide en fazla oyunculuk gerektiren rollerden birinde bence iyi oynuyor. Diğeri: Charles Dance idi.

Çok kötü bir oyuncu.Dizide her zaman kalas gibi.Yüzü sanki taştan oyulmuş gibi zerre mimik ve duygu yok.