En az nefret edilen karakter

Merak ettiğim bir durum var.Ben şahsen serideki çoğu karakteri seviyorum ya da nötrüm .sevmediğim, nefret ettiğim karakter çok az açıkcası.Sizlerin ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğinizi merak ettim.En çok merak ettiğim konu “en az nefret edilen karakter” hangisi? En çok sevilenler değil sorduğum yani lütfen sevdiğiniz ve nötr olduğunuz bütün karakterleri işaretleyin.Sadece sevmediğiniz karakterleri seçmeyin.

• Tyrion Lannister
  • Jaime Lannister
  • Tywin Lannister
  • Ned Stark
  • Arya Stark
  • Bran Stark
  • Jon Snow
  • Rhaegar Targaryen
  • Daenerys Targaryen
  • Doran Martell
  • Oberyn Martell
  • Robert Baratheon
  • Stannis Baratheon
  • Petyr Baelish
  • Varys
  • Sandor Clegane
  • Davos Seaworth
  • Samwell Tarly

0 oylayanlar

Bazı karakterleri yeterince nefret edeni olduğunu düşündüğüm için eklemedim bazılarını ise çok okuma fırsatı bulamadığımız için.

Siz de isterseniz kendi adaylarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.Herkese iyi günler diliyorum. :blush:

1 Beğeni

Stannis’ten nefret edenin kendisine saygısı yoktur.

3 Beğeni

bence zaten birçok karakterin nefret edilme sebebi sosyal medyada onları savunan,sevdiğini söyleyen insanlar.Bu kişi karakteri savunurken sizin sevdiğiniz bir karaktere kötü bir şey söylediğinde sizi savunduğu karakterden itiyor bir nevi.Hepsi değil tabi ama çoğu nefret böyle başlıyor bence.

Baktım sırayla herkesi işaretliyorum ayıp olmasın diye bir kaç kişiyi bıraktım.

2 Beğeni

Tywin en nefret edilen çıkar sanıyordum, Robert çıktı.

benim bir favorim var aslında “En az nefret edilen” için ama emin de değilim çok farklı düşünceler okudum şu güne kadar forumda :joy:

Tyrion’a oy vermeyen o kişi, beni bul.:smile:

İnanamıyorum kişiler olmuş. Bulun beni!

1 Beğeni

Aslında bu çoğu “antipati” için doğru… Bunu kanıtlamak da kolay. En Agresif Hayran Topluğu Kim? anket yaptım ve reddit’teki yorumları da ekledim; ağırlıkta hoş bakmama sebebi olarak hayranların agresif tavırları olduğunu görüyoruz. Misal Targaryen hanesine antipati duyulmasında ağırlıkta sebep Dany hayranları; o kadar itici hale getirdiler ki son bir senedir; antipati duyuyor bir çok kişi. Diğer yandan Stannis (Barth) hayranları da ağırlıkta antipati yaratacak şekilde agresifler ve bu da aynı şeye sebep oluyor ve sonra arkasından Jonsa-Sansa hayranları geliyor, aynı sebep…

1 Beğeni

Ned-Davos’tan biri çıkmasını umuyorum. Serideki en merhametli ve sağduyulu karakterler. Stannis, Tywin vs daha karizmatikler ama öyle insanların yanında/altında çalışmak istemezdim açıkçası

1 Beğeni

Cloudblood gelip “davos haindir ve onursuzdur kralına ihanet edip isyancı Stannise kaçakçılık yapmıştır başının kesilmesi gerekir” falan yazmamış dünyanın sonu geliyor galiba.

1 Beğeni

:joy::joy: keşke kapalı yapmasaydım diyorum .çok merak ediyorum kimin kimi sevmediğini .ama tartışma çıkabilir diye çekindim :blush:

2 Beğeni

Bu konuda sorun yok aslında, ASOIAF ve SİZ başlığında herkes sevmediği hatta ölmesine sevindiği karakterleri yazmıştı. Sohbetlerde de zaten yazıyorlar. :slight_smile:

1 Beğeni

Tyrion öyle bir hale gelecek ki… twow’dan sonra da yapılsın, çok kişi nefret edecek ondan.

Ben zaten benim sevdiğim karakteri herkesin sevmesini sevmiyorum dndnxnxndn

Şaka bir yana ne gibi şeyler mesela? Bir de bu senin düşüncen mi yoksa başka bir şey mi?

Geek Teori’nin videolarından yola çıkarak yazdım.

Zaten git gide daha karanlık bir hal alıyordu. Üstüne üstlük bir röportajda Martin Tyrion’un villain türünde olduğunu da söylemişti.

Interviewer: Do you have a favorite character?
Martin: I’ve got to admit I kind of like Tyrion Lannister. He’s the villain of course, but hey, there’s nothing like a good villain.

1 Beğeni

Arya’dan nefret edenler! Kendinizi belli edin. Söz kedi yollamayacağız.:sweat_smile:

1 Beğeni

Varys’in Robert ve Rhaegar’ın üstünde olduğu bir dünyada Lyanna’da olsan değişmez :smiley: Varys nasıl bu kadar yüksek çıkmış anlamıyorum

Aslında pek karanlık olduğu söylenemez şu sıralar. Penny’ye olan davranışları falan. Ama villain olursa da da olur. Ben villain da severim.

Mesela Aslan Kral’da Scar haklıydı arkadaşlar var mı karşı çıkan? Snnsnsdnd

Penny’e davranışları iyi ama fahişeye falan gereksiz bir biçimde kötü davranıyordu mesela. Tek tesellisi intikam vs diye gider. Villain kastı gidip bir Ramsay Euron falan değildir muhtemelen. O türe yakın birisi olabilir.