En Çok Acıdığınız Karakter

Halinden dolayı En Çok Acıdığınız Karakter kim Benim ilk 5

1-Bran Stark(Sakat)

2-Al Turta(Hep Eziyorlar Yazık)

3-Rodrik Cassel(Greyjoy anlayın spoiler olmasın :D)

4-Samwell Tarly(Şişkoluğu Yüzünden bi kalkanı bile zor taşıyor)

5-Viserys Targeryan(bilmiom bu adamada acıyorum)

Joffrey Baratheon

Bran ; Aslında sakat olması üzücü bir olaydı ama bu durumda olması bazı şeylere(demek istediğimi anlayan anlamıştır) daha fazla istek duymasını sağladığı için nötr’üm.
Al Turta ; Westeros gibi bir dünyada sadece sözlü ezildiğinden dolayı kendini şanslı sayması lazım.
Rodrik Cassel ; Üzücüydü .(
Samwell ; Bu adamın doğasında savaşmak yok.Diplomat,üstat felan o konularda hiç fena değil.Acıdığım pek söylenemez
Viserys ; Ektiğini biçiyor -ejderhayım diye herkese artislik taslamıycaksın,Dothraklar ejderha dinlemez-

Benim acıdığım karakterler Sansa ve Tyrion.

Kesinlikle Joffrey. Annesinin kulağına fısıldadığı şeyleri dikkate almasa belkide bu kadar gaddar olmazdı. Sonra yarattığı canavarı gören Cercei de laf anlatamaz oldu…

Viserys idi.

Arya-Jorah Mormont-Robb-Bran-Tyrion

Robb :S

anaa Joffrey dedim Joffrey geldi lan, bismillahirrahmanirahim

ned’e çok üzülmüştüm ya bir de viserys ölürken ‘‘tüm istediğim buydu’’ demişti ya acınası bi şekilde o zaman da üzülmüştüm ama genel olarak salağın tekiydi ölmesi iyi oldu.

Arya Stark ve Rodrik Cassel

Herkes biliyor ki Joffrey ve Viserys’in yalnızlıklarından ötürü onlara çok üzülürüm. Yazık bu iki adama…

Haline en çok acıdım Joffrey ölümlerde robbla ned

her nekadar gıcık olsamda catelyn.özelliklede ölüm şekline çok üzülmüştüm.

Ben butun karakterlere aciyorum George Martin’in eline dusmusler cunku kurtulus yok

1 Like

1)Sansa Stark(pek sevmesem de çok acıyorum.)
2)Robb Stark :((
3)Viserys Targaryen
4)Bran Stark
5)Eddard Ned Stark

Catelyn. Eddard’a acımaya gerek yok, ölüm kurtuluş. Kadın tüm evlatlarının ve kocasının ölümünü gördü. Sadece o değil, kardeşinin akıbeti belli değil, savaşta tanıdıkları, akrabaları onlarca sevdiği insanı kaybetti. Ölümü de gördü ve şimdi konuşamadan öylece yaşıyor.

Bran var bi de. Bir çocuğun elinden bacaklarının gitmesinin vericeği acıyı düşünemiyorum.

Bir tek Sam’e acıyorum.Onun gibi birinin duvarda olması kötü.

Mesajlarınızı kitabı okumamış kişilerde okuyacağı için 3-4-5… kitaplarından bilgi içeren kısımları spoiler içine alınız,iyi forumlar.

Ned Stark,Sam ve Arya’yı sura götüren adam sırf o çocuklar için hayatını feda etti diziden öyle ayrılması bana çok koymuştu.

Joffrey ve Viserys.