En Güvenli/Korunaklı Yer Hangisi?

[b]en güvenli bulduğunuz yer hangisi

bence Casterly Kayası çünkü, arkası tamamen uçurum olduğundan düşman tek yönden gelecek kaçarı yok, farkettirmeden saldırılması olanaksız, ve yüksek olduğundan düşman askerini gelene kadar yorar

winterfellde şu açıdan müsait savunmaya, eğer kuzeyli olup soğuğa alışkınsanız, soğukla alakası olmayan bir düşmanı yenmeniz kolay olacaktır [/b]

cahilliğime bakmayıp yardım eden @Breassa ve @The Imp e teşekkürler :smiley:

Casterly’e denizden yapacağın çıkartma işleri değiştirebilir.Bence Kartal Yuvası. Sağlam bir komutanla tutulur ora. Ama karşıda ejder olmayacak :wink:

eyrie yi fethedecek komutan daha doğmadı

ayrıca en güçlü kale diye bir konu yokmuydu zaten ???

http://forum.gameofthronestr.com/konu-en-guclu-kale.html?highlight=en+güçlü

anket tarzı olsun dedim ve bu konu biraz farklı; ‘en iyi savunulacak yer’

Bronn un dediğini unutma tyriona “bana biraz adam ve çivi ver burayı aliyim” :smiley:

The Eyrie ve Winterfell

Herkesin kendi kalesi. :slight_smile:

The Eyrie.

Eyrie.Winterfell sıradan bir kale,o kadar abartılacak surları,kalın duvarları yok.

doğrusun, hava koşullarından şeetmiştim

Eyrie diyorum malum nedenlerden dolayı ama Twins de çok iyi bir konumda.Onu da es geçmemek lazım.

The Eyrie.

Castely diyorum :slight_smile:

Bencede Eyrie.

Doğu Diyar’ın en doğusundaki şehir tabii ki. Batı diyara ne kadar uzak olursan o kadar iyi.

Kartal Kayası

Hmmmmmmm…
Ben bu işlerden pek anlamam ama… daha nerde olduğu bile bilinmeyen yer, en güvenli yerdir değil mi?

Ama şıklarda göremiyorum orayı… halbuki Castle Black bile var -,-

En güvenli yer olarak bakarsak tabiki Güneş Mızrağı’dır.Bir kere çölü geçmek ayrı bir işkence sıcak bi yandan hepsinden daha güvenli ama eklenmemiş.

kışın eyrie’yi kuşatın bakiyim 2-3 ay sonra girin kaleye kim durdurcak sizi :smiley:

Eyrie bence.

Dorne…