En sevdiğiniz ASOIAF karakteri?

En sevdiğiniz ASOIAF karakteri kimdir? Benim şahsen, Tywin Lannister

3 Likes

Aynen benimde tywin lannister tek geçerim

1 Like

Çok linç yiyeceğim ve çok ilginç gelecek ama Catelyn Tully’dir. Birden içime doğdu sanırım.

5 Likes

2 Likes

Düşündüm taşındım ve benim için Nötr olan bir karakterin favorim olduğunu çıkardım. Artık daha sıcak bakıyorum ona: Jon Kar.
NOT: Bu yorumu yazarken Arya Ve Tyrion aklımdan çıkmış :frowning:. Üzgünüm çocuklar ama size haksızlık ettim. Jon Kar 3. Sırada. Arya favorim ve Tyrion ise 2. sırada.

Robb Stark-Brandon Stark-Theon Greyjoy arasında gidip geliyorum. Robb biraz önde ama sanki.

Sevdiğin Theon’un sevdiğin karakterlerden birine ihanet etmesi ve diğerini de öldü gibi göstermesi :smiley: Ayrı ayrı yönleri sevilmesi gayet normal, ancak yine de garip geliyor :slight_smile:

2 Likes

Victarion Greyjoy ile Roose Bolton(Pek sevmesemde…)
Birincisi görev bilinci ve odaklanabilme…
Diğeri ise planlı ve mantıklı oynayan bir satranç oyuncusu gibi soğukkanlı olarak hedefine ulaşabilme yeteneği. Her türlü saygıyı hakediyorlar…

Jon Snow ve sonrasında Arya Stark ve arkadan Tyrion. 4 numarada da Arthur Dayne var sanırım :slight_smile:

2 Likes

İlk dört sonrası sıralama değildir. Hepsi eşit.

Stannis
Jaime
Tyrion
Jon

Doran
Victarion
Euron
Robb
Tywin
Robert

Sayamadığım çok karakter var.
Cat ve Dany sevmediklerim, başka sevmediğim karakter yok ama nötr olduklarım var

Jon Snow (en başta bu değişmez değişmesi teklif dahi edilemez :joy:)
Ned Stark
Arya Stark
Robb Stark
Stannis Baratheon
Jaime Lannister
Tyrion Lannister
Oberyn Martell

Böyle uzar gider

1 Like

Ned Stark
Robb Stark
Ser Davos
Samwell Tarly

Hahhahah evet garip olmuş biraz ama zaten 2. kitapta Theon’dan iyice nefret etmiştim sonradan en sevdiklerim arasına girdi.

Davos Seaworth.Adamlığın kitabını yazmıştır.Üstüne daha iyi karakter tanımam.

1 Like

Tabiki Kral eli, Lord kumandan, son yeşilgören, 3 gözlü Karga brynden Targeryan

Dislike atabiliyor muyuz :smiley: ?

Üç Gözlü Karga olacak o :slight_smile:

Pardon hep dizi ile karıştırıyorum

@YeniAy_Ottoman haklı kitaplarda Üç Gözlü Karga yani orijinal bu. Ama Şeytan Karaateş gibi bir çeviri bence, bu yüzden Üç Gözlü Kuzgun’u yadırgamıyorum ki zaten raven kuzgun demektir.

1 Like