En sevdiğiniz Lannister Hanesi üyeniz

En sevdiğiniz Lannister Hanesi üyeniz ? Lannisterları sevmeyenlerin belirtmek için yazmasına gerek yok.Biz Lannister sevenler arasında yaparız anketi. :smiley:

Kevan Lannister…

Aslında bakarsanız ben,Kevan’ı,Stannis’i,Ned’i ve Victorian’ı birbirlerine benzetiyorum.Hepside kendilerinden büyük kardeşlerine sadakatle bağlanmış ve her dediklerini sorgulamadan yapmışlardır.Tabii Kevan Tywin gölgesi altında kaldı ama,yineden kardeşine sadık kaldı.Victorian’da kardeşinden yana çok sıkıntı çekti ama kardeşini asla öldürmedi ve ona karşı çıkmadı.Stannis sadece Robert’tan bir teşekkür bekliyordu fakat Robert bunu bile ona çok gördü.Eddard Stark’sa bana göre aslında Brandon’ın yaşaması gereken hayatı yaşadı.

Sevmek bir yana daha çok acıyorum ben bu Tyrion’a. Hep itip kakıyorlar zavallıyı. Zekasıyla aradan sıyrılmaya çalışıyor ama cücesin işte.

zeka-Tyrion
güç-Jaime
asil-Cersei
hepsi-Tywin :smiley:

ama bnmki tyrion :slight_smile:

Tyrion Lannister

Tyrion’ı seviyorum. En çok saygı duyduğum ise tabii ki Tywin.

Tyrion tabi ki… Ama Jaime’nin yeri de ayrıdır bende…

Bunlar için tek bir başlık açsan daha mantıklı olmaz mıydı ? Her Hane için yeni bir başlık olmaz .

Olabilirdi fakat anketteki seçenek sayısı 10 hangi birine neyi sığdırmam gerektiğini düşünüyorsun ?

lannisters always win!

Tommen :3

Ned’i Sur’a yollardı kesin…yanına bir de yavru kedi verirdi Tommen DDD:
Çok tatlı lanet xd

Jaime Lannister diyorum. pardon Jaime Lannister,the Kingslayer. yok bu da değil Ser Jaime Lannister,the Kingslayer

bkz:Stannis mode on

Adam hala ser sonuçta, yiğidi öldür hakkını yeme :slight_smile:

Aynen adam Ser ona lafımız yok :slight_smile: Stannis in dediği gibi yazmak istedim sadece: Call him what he is.

1- Tyrion
2- Cersei
3- Jaime
4- Tywin

reyizlerin reyizi Tywin

Adam seni sırtından bıçakladı gidip bi de 3.sıraya koymuşsun…

Bunu objektif olarak cevaplayayım dedim. :slight_smile:

çoğu üye gibi benim de en sevdiğim lannister tyrion ama jaime’yi de severim. kevan amca da iyidir.

pek tanımama rağmen zeki lann…