En sevdiğiniz Lannister Hanesi üyeniz

Jaime Leniştır
Kız kardeşi ile ilişkisi olmasa bi anlığına Bran’ı attığını unutabilirim ama işte… İşte o zaman benim için harika bir karakter olurdu. Sonuç olarak Lannister hanesinden sevdiğim tek üye.

Tyrion’da kötü değil ama pek ısınamadım.

@kraken04 aklımdan geçenleri yazmışsın. Benim de Jamie. Kız kardeşiyle ilişki yaşamasaydı keşke. Bran’ı atmasını da anlayabiliyorum çünkü kendi çocukları ve Bran arasında bir tercih yapması gerekiyordu o an. Tysha olayı benim için karakterin yaptığı en kötü şey. O da olmasa benim favorim olabilirdi kendisi.

Tyrion’ı bir sevemedim ya. Büyük ihtimal duygusal karakterleri çok sevmememden dolayı. Sürekli bir Tysha’ya karşı özlemi vardı.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jaime Lannister tabii ki.İstediği gibi yaşayan dobra açık sözlü,makam mevki taht umrunda olmayan savaşçı ruhlu biri.

Lannister Hanesi birbirinden renkli karakterleriyle seride rakibi Stark hanesini açık büyük fark atmıştır.Ana karakterler bir yana seride çok az görünen Gemma Lannister ve Daven Lannister bile çok ilginç orijinal karakterler.

Tyrion ve Tywin nedense seviyorum bu ikiliyi

Tyrion çünkü zeki ve komik
Jaime çünkü çok iyi bir savaşçı ve her şeyi alaya alıyor

1-Jaime
2-Tyrion
3-Tywin
4-Kevan

En sevdiğim diyaloglar hep Tywin ve Tyrion arasındaydı.

Öncelikle Jaime sonra da Tyrion.

Tyrion
Jaime
Kevan

Dizide en sevdiğim karakter Tywin, kitapta ise okumaktan en keyif aldığım pov Tyrion

1. Cercei
  2. Tywin
  3. Jofrey
    Trol değil gerçek

Daven Lannister bir yan karakter ama
Ayrıca Jaime