En Sevdiğiniz POV Karakteri

5.kitapta Dany bölümleri hiçte sıkıcı değildi, ben hiç sıkılmıyorum Dany bölümlerinde nedense O.0
5.kitapta canımı sıkan tek şey, o adamların isimleri :SS İki kişinin adı aklımda bir tek >.<
1-Hizdarh zo Loraq
2-Galazza Galare

Kıssadan hisse; ben Dany bölümlerinde sıkılmıyorum.

tabikide jon bence kitabn snndada belrleyci olcak

Jon çünkü 3.kitapta Jon’un bölümlerinin gelmesini çok bekledim hatta heyecanlı olmayan bölümleri hemen okuyup Jon’a geçmek istedim çünkü Jon’un bölümleri 3. kitapta çok heyecanlı .

Sansa ve Jaime,cogu kisinin aksine…

tartışmasız bran’dir

Arya,Bran ve Jon. oyum Arya’ya.

Sansa’ya oy veren o 4 kişinin içindeyim :smiley:

Dany,Akıncı ve Jon.

Edit ; Arya’yı da unutmayayım.

Tyrion eddard bran jon sıralamam budur Tyrion bir başkadır o kadar güzel diyaloglar varki ned başkanı bile geçti sıralamamda…Ayrıca bran bölümleri de çok akıcı ve gereksiz uzamıyor…Jon u da severim ve duvardaki olaylardan dolayı gayet sıkılmadan okuyorum…son olarak danny i çok sevmeme rağmen bölümleri inanılmaz sıkıcı geliyor yeter artık biri şu kızı westreros a getirsin ya kahrolsun essos

Tyrion eddard bran jon sıralamam budur Tyrion bir başkadır o kadar güzel diyaloglar varki ned başkanı bile geçti sıralamamda…Ayrıca bran bölümleri de çok akıcı ve gereksiz uzamıyor…Jon u da severim ve duvardaki olaylardan dolayı gayet sıkılmadan okuyorum…son olarak danny i çok sevmeme rağmen bölümleri inanılmaz sıkıcı geliyor yeter artık biri şu kızı westreros a getirsin ya kahrolsun essos

biz de onları arıyorduk kaldı 3 kişi :smiley:
şaka bi yana tamam önemli olayları anlatıyo kız ama nefret ediyom kızdan yaa

Okumak zevkli geliyor. Jon’u bir türlü sevemedim. :frowning: Tyrion da fena değil aslında. Bir de Catelyn’i seviyorum :smiley:

:smiley: açıkçası Catelyn ve Sansa çok önemli olayları anlatıyor çünkü Joffrey ve Serçeparmak’ı hep onun gözünden izliyoruz. yani kendi hikayesinden çok bu iki ana karakteri anlatıyo bence. Catelyn ise Robb ve Renly’yi anlatıyor hep. Ama açıkçası Sansa ve Catelyn’den, Cersei’den bile fazla nefret ediyorum. okuması zevkli olduğu bir gerçek tabii :smiley:

Sansa ve Catelyn’den nefret edenler; iyi ki varsınız.
Siz olmasanız onları bu kadar sevebilir miydim, bilmiyorum :<

Benim konu başlığımda bana laf sokamadan duramıyorsun dimi :smiley:
Cat-Sansa’yı bırak da gel Robb’u savun azcık :smiley:

Ne laf sokması be, sana iltifat ettim işte :smiley:
Harbiden de bu kadar sevmeyeni olmasaydı ben de inadına bu kadar sempati beslemezdim onlara, tekrar teşekkürler.

Robb’un savunacak bir sürü kişisi var, Sansayla Catelyn’in benden başka kimseleri yok :’(

Annesini ve kardeşini savunurken Robb’u ihmal ediyorsun, bilmem bu laf sana biryerlerden tanıdık geldi mi? :smiley:

@"Genç Kurt"
Robb’u da savunuyorum, şimdi hakkımı yeme.
Bütün Starklar’ı savunuyorum, sevilmeyen Starklar’ı daha bi çok savunuyorum.

Sen zaten her zaman ezilen ve sevilmeyenlerin yanındasın, biliyorum tabii ki.
Ama Robb’un avukatı olarak destek talep ediyorum :smiley: Daha demin birisi Kızıl Düğün’e oh olsun demiş…

Hşş Sansa benimdir . Catelyn kaynanam olur Jojen :confused:

Gördüm, gördüm.
Bi de nedenlerini sıralamış, sanki çok doğru şeylermiş gibi.
Tek tek anlatıcaktım da kendimi yormaya değmez dedim.
Boşver, doğru olmadığını sen biliyosun, ben biliyorum, aklı başında herkes biliyo, takmayalım :redface:
Kendi hayal dünyalarında yaşasınlar.